Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка з Англії в Україну

Експрес-доставка посилок з Англії в Україну за 1-2 робочих дні

Доставка з Англії в Україну

Доставка з Англії у міста України – достатньо поширена поштова послуга, що підтверджує статистика замовлень, яка зростає за даним географічним напрямком.

Завдяки високорозвиненій економіці (про що свідчить відповідний рівень життя англійців), Великобританія входить у ТОП західноєвропейських країн, найбільш відвідуваних віртуальними покупцями. Купувати у Лондоні тепер можливо, не залишаючи власної квартири, що вже оцінили мільйони користувачів по обидва боки океану.

Для українського споживача висококонкурентний ринок, наповнений товарами високої якості, є привабливим і асортиментом, і цінами. Навіть якщо врахувати вартість доставки з Великобританії в Україну, купувати там дуже вигідно!

Достатньо «прогулятися» основними інтернет-порталами, щоб кардинально змінити свою думку про вітчизняні фірмові магазини і повністю перемкнутися на англійські amazon.co.uk чи ebay.co.uk. Улюблені сайти для віртуального шопінгу на «туманному Альбіоні»: Mothercare, Marks&Spencer, Clarks, Sportsdirect, Next та інші. Споживачі, які шукають специфічний товар, можуть скористатися спеціалізованими інтернет-бутиками доменної території co.uk. Їхні каталоги – просто неосяжні! І це оригінальна продукція справжньої брендової якості.

З Англії відбувається доставка будь-яких товарів, не заборонених законодавством. На численних онлайн-майданчиках купують:

перевага 1

побутову техніку

перевага 2

парфумерію

перевага 3

одяг і взуття

перевага 1

продукцію для дітей

перевага 2

предмети інтер'єру

перевага 3

аксесуари та багато ін.

Налагоджена система транспортування посилок із Англії привертає увагу не лише приватних осіб, які замовляють по одній-дві позиції для особистого користування, але і колегіального, оптового покупця, орієнтованого на об'ємні партії товару (це учасники спільних покупок, посередники, а також власники вітчизняних бутиків).

Вантажоперевезення з Англії в Україну і назад актуальні і для бізнесменів, які підтримують комерційні взаємини із західними партнерами.

Послугами доставки з Великобританії користуються ті, хто живе, вчиться і працює за кордоном, але має друзів і родичів в Україні. Для пересилки приймаються також документи, коштовні вантажі, кореспонденція, які необхідно передати буквально з рук до рук.

Якими б мотивами не було підкріплено вашу мету, довірити доставку товара, посилки чи бандеролі з Англії в Україну потрібно тільки перевіреним службам, які мають гарну репутацію у постійних клієнтів.

Повний спектр сегментних послуг готові надати фахівці компанії Fast Delivery, які пропонують найвигідніші тарифи і експрес-доставку протягом 1-2 робочих днів. З нами Англія стає ближчою – переконайтеся в цьому особисто! 

Доставка з Великобританії в Україну «під ключ»

Займатися доставкою з Англії в Україну самостійно – дуже клопітно: це займе багато часу і нервів, до того ж знадобляться специфічні занння (наприклад, у питаннях митного оформлення вантажів).

Повідомте представнику компанії Fast Delivery адресу, за якою потрібно забрати посилку в Англії і місце її отримання в Україні. Доставку буде зроблено відповідно до міжнародних норм – швидко і з гарантією якості. Все, що вам залишається – проконтролювати її отримання.

Найнадійніший спосіб транспортування звичайних і консолідованих вантажів – авіаперевезення, яке позбавляє отримувача від низки організаційних неприємностей, що часто підстерігають при відправці посилки наземними і водними видами транспорту.

Товар з Англії, Уельсу, Північної Ірландії чи Шотландії буде доставлено в Київ за кілька діб цілим і збереженим, а за необхідності, перед відправкою його перепакують.

Як організувати пересилку, ви можете дізнатися у представника Fast Delivery по телефону. Ми чесно виконуємо покладені обов'язки і дотримуємося термінів доставки. Посилки з Англії в Україну ще не доставляли так швидко, як це робимо ми!

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.