Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка на Амазон з України

Амазон

«Амазон» – найбільший торговий онлайн-майданчик, де купують товари майже всі жителі США. Останніми роками збільшилася кількість покупців із Західної та Східної Європи, країн Латинської Америки. Інтерес до «Амазону» нескладно пояснити – тут продають якісні речі за конкурентною вартістю, тож покупець завжди знаходить потрібні товари. Пересилання замовлень налагоджено детально – після оформлення угоди посилки відправляються зручним способом, у вигляді адресної доставки або у складі консолідованих вантажів.

Доставка на «Амазон» українських товарів становить насамперед інтерес для представників бізнесу, хто планує отримувати прибуток у доларах, розширити сферу представлення продукції на міжнародному ринку. Вести власний бізнес на найбільшому торговому майданчику світу престижно для виробника, і насправді не так складно, як може здатися на першому етапі.

Товари на «Амазон» від українських виробників

Товари на «Амазон» від українських виробників

Доставка товарів до складу Амазон за мінімальною ціною – одна з найважливіших цілей постачальника. Знизити транспортні витрати прагнуть усі виробники, щоб отримати можливість зменшити вартість продукції, підвищивши цим її конкурентоспроможність. На інтернет-ресурсі Amazon українських товарів – небагато, але вони перебувають у зоні пильної уваги. До популярної продукції належать:

  • національні сувеніри;
  • вироби категорії хенд-мейд;
  • керамічний посуд із ручним розписом;
  • натуральний текстиль із художнім оздобленням;
  • деякі види інструментів.

На майданчику працюють навіть підприємці-початківці, завдяки налагодженій технічній підтримці, універсальній системі звітів та модерації товарів. Просування продукції здійснюється у соцмережах, а також за допомогою внутрішньої реклами на Amazon. Деякі вироби, представлені на «Амазоні», виготовляються на китайських фабриках на замовлення українських виробників, але велику цінність мають речі, вироблені безпосередньо в Україні.

Схеми доставки на Amazon

Схеми доставки на Amazon

Доставка на «Амазон» з України здійснюється поштовими службами та профільними компаніями. Вартість перевезення вантажу залежить від ваги, габаритів та ціни продукції, що пересилається. Законом визначено обмеження вартості товарів, звільнених від мита (800 доларів США). На кожну посилку заповнюється супровідний бланк, де вказуються дані про товар.

Якщо клієнт доручає доставити вантаж на «Амазон» спеціалізованої компанії, всі операції з пакування, маркування, оформлення документів бере на себе відправник. Компанія Fast Delivery надає комплексні послуги з перевезення товарів на склади Amazon, застосовуючи гнучку цінову політику. Усього 2-4 дні знадобиться нашим менеджерам, щоб доставити продукцію до місця зберігання товарів на Amazon. Ми добре знаємо нюанси законодавства, вимоги до перевезення різних видів продукції, тому працюємо без простоїв та будь-яких непорозумінь.

Наши переваги:

перевага 1

перевага 1

успішний досвід у профільній діяльності (три роки у сфері перевезень

перевага 2

перевага 2

штат компетентних фахівців (для нас немає нерозв'язних проблем та ситуацій

перевага 3

перевага 3

партнерські зв'язки з авіаперевізниками та складськими компаніями

перевага 4

перевага 4

зрозуміла схема розрахунку вартості

 

перевага 5

перевага 5

безкоштовне консультування

Якщо ви плануєте надіслати посилку на «Амазон», зателефонуте менеджеру нашої компанії. Вам детально розкажуть про подальші дії, розрахують приблизну вартість, нададуть корисні рекомендації, швидко виконають замовлення.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.