Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка з Німеччини в Україну

Доставка товарів і вантажів із Німеччини в Україну: термін виконання – до 3 робочих днів!

Доставка з Німеччини в Україну

Із поняттям «німецька якість» асоціюється високий рівень клієнтської довіри до товарів, які продаються в магазинах Берліна, Мюнхена, Гамбурга, Кельна, Дюсельдорфа. Саме посилки з покупками переважають за кількістю доставок із Німеччини в Україну.

Тепер, щоб стати власником справжнього Bonprix, Adidas, Philipp Plein чи Dirk Bikkembergs, не обов'язково їхати за кордон – достатньо освоїти комп'ютер, знайти надійшу поштовую службу, яка візьме на себе і транспортування, і вирішення митних завдань, пов'язаних із перевезенням товару.

Таким партнером для вас готова стати компанія Fast Delivery, з якою доставка з Німеччини в Україну триватиме не більше трьох робочих днів і обійдется абсолютно недорого!

Чому варто довірити перевезення вантажів з Німеччини до України в компанії FastDelivery

Fastdelіvery - ваш надійний партнер у сфері міжнародних перевезень, що забезпечує високоякісні послуги доставки вантажів з Німеччини в Україну. Ми прагнемо надати нашим клієнтам оптимальні розв'язки, які поєднують у собі оперативність, надійність і професіоналізм.

Однієї з наших ключових особливостей є швидка доставка вантажів з різних крапок миру, включаючи Китай, в українські міста. Наш досвід і ефективна логістична мережа дозволяють нам здійснювати доставку з Китаю у Варшаву за всього 3 дня, що робить нас ідеальним вибором для клієнтів, що цінують швидкість і надійність.

Швидка доставка

Іконка Доставка з Китаю до Варшави за 3 дні

Від дверей до дверей

Іконка Від дверей до дверей

Митне оформлення вантажів

Іконка Митне оформлення вантажів

Імпорт/експорт до 245 країн світу

Іконка Імпорт/експорт до 245 країн світу

Авіадоставка «під ключ»

Іконка Авіадоставка «під ключ»

Працюємо з Юр. Особами

Іконка Митне оформлення вантажів

Більше 8 років на ринку

Понад 8 років на ринку
 

Гарантія термінів

Іконка Митне оформлення вантажів

Ми також пропонуємо послугу "від дверей до дверей", забезпечуючи клієнтам зручність і комфорт на всіх етапах перевезення. Наша компанія бере на себе всі необхідні процеси, починаючи із забору вантажу в Німеччині й закінчуючи його доставкою до місця призначення в Україні, що значно спрощує процес для наших клієнтів.

Митне оформлення вантажів - ще одна з наших специализаций. Ми маємо досвід і знаннями, необхідними для ефективного й безпечного проходження митних процедур, що гарантує своєчасну й безпечну доставку вантажів в Україну. Крім того, ми пропонуємо імпорт і експорт вантажів в 245 країн миру, що робить нас ідеальним партнером для міжнародних перевезень.

Зроблено в Німеччині: швидка доставка покупок

Попит на продукцію “Made in Germany” постійно зростає. Німецькі виробники чітко розуміють свою перевагу. І якщо раніше тамтешню промисловість було орієнтовано на оптового комерсанта, готового приїхати в західноєвропейськую країну за контейнером із взуттям, одягом, технікою, косметикой, комплектуючими, тепер експортний ринок все більше надано звичайному споживачу.

Підкріплений бажанням купити дійсно вартісну річ за доступною ціною, потенційний клієнт сідає за… комп'ютер. Велика кількість маленьких, середніх і великих німецьких бутиків відкриті для віртуального шопінгу. Традиційними місцями «смачних» покупок залишаються amazon.de і ebay.de – тут можна купити те, що не продається більше ніде!

Розширюється і список послуг, пов'язанних із доставкою товарів із Німеччини в Україну. Та все ж найнадійнішим способом отримати придбаний товар швидко і у повному збереженні залишається авіа.

Ви повідомляєте нашому представнику поштові параметри посилки – і чекайте повідомлення про прибуття її у Київ. А всі організаційні питання ми беремо на себе. Погодьтеся, це вигідно з точки зору економії вашого часу.

Авіадоставка з Німеччини: для приватних осіб і компаній

Економічні взаємини між Україною і Німеччиною розширюються, а тому сферою організованної доставки все частіше цікавляться для регулярного транспортування різнокаліберних вантажів. Експортно-імпортні операції актуальні для представників бізнесу, які займаються спільним виробництвом чи комерцією.  

Авіаперевезення з Німеччини і назад бажане для відправників приватної пошти. Щоденно надходять замовлення на доставку посилок, документів і цінних бандеролей друзям і родичам.

Персональний географічний атлас компанії Fast Delivery охоплює весь світ, не стала виключенням і Німеччина. Термінова доставка – це мінімум участі у процесі транспортування з боку замовника. Оформлюючи пересилку «під ключ», ви насолоджуєтеся 100-відсотковим європейським сервісом, не переживаючи ні про логістику, ні про митне оичщення.

Лояльні розцінки – не маркетингова хитрість: дякуючи бонусам від наших закордонних партнерів, також задіяних у системі транспортування, наші клієнти можуть розраховувати на знижку до 50 %.

Для уточнення деталей оформлення замовлення на доставку з Німеччини і назад, сконтактуйте з нашим представником. Відмінна репутація Fast Delivery – це гарантія вашого комерційного успіху.

Відкривайте світ разом із нами!  

Особливості доставки вантажів з Німеччини з Fastdelivery

Особливості доставки вантажів з Німеччини

 

У Fastdelivery ми пропонуємо зручні та надійні послуги з доставки товарів та посилок з Німеччини до України. Наші комплексні логістичні рішення обслуговують різні промислові товари, забезпечуючи швидке та безпечне транспортування на кожному етапі.

Від модного взуття та брендового одягу до аксесуарів для дому, побутової та комп'ютерної техніки, косметики та іграшок ми забезпечуємо транспортування широкого спектру товарів з Німеччини в Україну. Орієнтуючись на місцеві ціни та підтримуючи високі стандарти якості, ми активно сприяємо глобалізації онлайн-покупок, що робить нас надійним ім'ям на ринку експрес-доставки, яке конкурує зі стандартними перевізниками у країні.

Незважаючи на те, що ми досягаємо успіху в перевезенні негабаритних вантажів, ми робимо це за доступними тарифами, забезпечуючи економічно ефективне рішення для наших шановних клієнтів.

Наші продумані логістичні схеми включають оптимізовані процеси митного оформлення, знижуючи організаційні складності та значно скорочуючи час транспортування.

Виберіть Fastdelivery як надійний логістичний партнер для всіх ваших потреб у доставці товарів з Німеччини в Україну. Наша досвідчена команда та передові рішення забезпечують безперебійне та безпечне транспортування, забезпечуючи вам душевний спокій та повне задоволення.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.