Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

 • Ми працюємо!   +380931089644
 • sales@fastdelivery.com.ua

Міжнародна експрес-доставка вантажів

Міжнародна експрес-доставка: оперативне перевезення вантажів та посилок до 5 робочих днів!

Міжнародна експрес-доставка вантажів

Міжнародна експрес-доставка вантажів, посилок, документів та бандеролей скорочує не лише відстань між країнами та континентами, а й часовий ресурс. Якщо традиційними поштовими способами товар із Америки, Азії чи Європи йтиме в Україну кілька тижнів, експрес-доставка вантажів пройде у 2-3 рази швидше.

Наша компанія спеціалізується на послугах експрес-доставки з охопленням усіх континентів. Перевезення в Україну чи експорт займе до 5 робочих днів, незалежно від місця дислокації отримувача. При цьому всі юридичні права клієнта дотримано, оскільки ми практикуємо міжнародні методи експрес-доставки, суворо дотримуючись їхніх стандартів.

Особливості та переваги міжнародної доставки за системою «експрес»

Експрес-доставка – це тип перевезення негабаритного вантажу у найкоротший термін. Послуга характеризується швидкістю транспортування до замовника посилок, бандеролей, кореспонденції, дрібних партій товару з будь-якої точки планети.

Головна перевага послуги – оперативність. Міжнародна експрес-доставка сприяє ефективності ведення бізнесу, реалізації важливих ділових проєктів та допомагає там, де рахунок часу йде, як то кажуть, на години.

Потреба термінової доставки посилок із США, ЄС, Китаю зросла зокрема через активізацію покупок на всесвітніх інтернет-майданчиках. Завдяки популяризації онлайн-шопінгу ви можете купувати за кордоном апаратуру, одяг, взуття, іграшки та інші актуальні товари з розрахунком на те, що отримаєте їх протягом 4-5 робочих днів.

До реалізації міжнародних доставок залучаються різноманітні логістичні схеми. Для експрес-перевезень традиційно використовується повітряний транспорт, що гарантує не лише швидкість, а й:

 • безпеку;
 • надійність;
 • лояльність тарифів.

Професійні послуги експрес-доставки від Fast Delivery: більше ніж просто перевезення

експрес доставка вантажів

Ми співпрацюємо з досвідченими транспортними компаніями та повністю спираємося на їхній багаторічний досвід. Тільки клієнти Fast Delivery можуть значно заощадити на витратах на перевезення, отримавши знижку на тариф до 50 %!

Серед "плюсів" міжнародної експрес-доставки від компанії Fast Delivery:

 • безкоштовна консультація з тематичних питань;
 • можливість доставки «під ключ»;
 • оформлення необхідних митних документів;
 • повна конфіденційність відомостей про замовлення та замовника;
 • страхування внтажу;
 • моніторинг маршруту;
 • завжди індивідуальний підхід.

Для прискореної доставки діють певні норми, що стосуються насамперед габаритів та ваги посилки. Дізнатися більш детально інформацію про основні вимірювання вантажу, що допускається до міжнародних експрес-перевезень, можна у нашого представника в телефонному режимі або онлайн.

Ми приділяємо максимум уваги якості діалогу з клієнтами, прагнучи повної взаємодовіри!

8 переваг доставки з «Fast Delivery»

Швидка доставка з Китаю

«Fast Delivery» здійснює послуги доставки посилок з-за кордону вже не перший рік, за цей час з нами стали співпрацювати провідні світові служби доставки. Отримуючи знижку від них, ми можемо надати своїм клієнтам не тільки швидкісну доставку посилок, але і приємну ціну на неї. Клієнти звертають увагу на 8 основних відмінностей нашої компанії від інших.

Чому ми

з Китаю до Варшави за 3 дні

Іконка Доставка з Китаю до Варшави за 3 дні

Від дверей до дверей

Іконка Від дверей до дверей

Митне оформлення вантажів

Іконка Митне оформлення вантажів

Імпорт/експорт до 245 країн світу

Іконка Імпорт/експорт у 245 країн світу

Авіадоставка «під ключ»

Іконка Авіадоставка «під ключ»

Працюємо з Юр. Особами

Працюємо з Юр. Особами

Більше 8 років на ринку

Понад 8 років на ринку

Лояльність

Понад 8 років на ринку

Гарантія термінів

Іконка Гарантія термінів

Доставка за 2-4 дні

Досить чекати на тиждень куплений за кордоном товар!

Роблячи замовлення за кордоном, знову очікуєте побачити його не раніше, ніж за 14 днів? Ми ламаємо стереотипи, доставка товара з Китаю, Канади, Європи чи США нашою компанією займає менше тижня! Попереду новорічні свята, а значить, доставка подарунків повинна бути організованою і швидкою. Мы вручимо вам ваші покупки вже за 2-5 робочих днів, в залежності від місця знаходження відправника. Чекаєте посилку з Китаю? Ми її доставимо всього за 3 дні!

Оплата від 10 дол за кілограм

Швидка доставка може бути ще і за низькою ціною. Ми доставимо вантаж із Китаю за вигідною ціною – 10 дол/кг. А що більшою є маса вашого вантажу, то дешевше вам обійдеться його отримання.

Ви оптовий замовник? Тоді ми готові надати вам додаткові знижки на користування нашими послугами.

Оплата після прильоту в Україну

Оплата по факту

Попередня оплата залишається в минулому! Ви оплачуєте доставку, тільки впевнившись, що ваше замовлення вже прибуло у призначене місто. Так, посилку з Китаю потрібно буде оплатити за фактом приїзду в Україну і ні днем раніше.

Доставка до дверей

Що впливає на кінцеву вартість товару?

способи міжнародної доставки

Покупки – це завжди приємні емоції. Після того, як пробіжишся магазинами, нарешті потрапляєш додому і починаєш використовувати все, що було придбано. Саме в цей момент можна роздивитися все недоліки і переваги здійснених покупок, навіть у тому випадку, якщо покупка визначається в подальшому як подарунок.

Дуже добре, коли є можливість пробігтися магазинами у пошуках відповідного придбання. Ідеальний випадок, коли ідею для подарунку придумати і здійснити можна легко і без зайвих витрат часу і сил.

Але не завжди все так просто, як того хотілося б в ідеалі. Причин тому може бути тисяча і ще десять. Найбільш розповсюдженими можуть стати від банальної неможливості втілити задумане у життя і до індивідуальної непереносимості окремих компонентів подарунку. В такому випадку варто підходити з особливою ретельністю до вибору і покупки презентів.

Як і де вибрати товар для подарунка?

покупки онлайн

Як варіант пробігтися всіма наявними у місті магазинами у пошуку відповідного подарунка. Ідеально, коли все можна знайти швидко і організувати все задумане. Така удача посміхається не так часто, і доводиться не одну годину ходити в пошуках того, що необхідно. Добре, якщо час, витрачений на пошуки, завершився успіхом, а якщо ні, то потрібно вишуковувати інші методи вирішення цієї проблеми. Тоді всі сили переводятся в інтернет. Там простору для пошуків вже набагато більше.

Найбільш розповсюджені товари знайти достатньо просто, а що робити з не такими популярними? Після доволі довгих пошуків все ж  знаходиться відповідний. Але і тут не все так просто. Причин також може бути багато. Можливо, товар не відповідає якості, яку хотілося б побачити. А може бути і доволі банальна причина – на українському ринку немає відповідного варіанта.

Тоді пошуки перемикаються на закордонний ринок. Там і вибір набагато більший, і є варіанти одного і того ж продукту різної ціни і якості. Але тут також не все так просто, як могло б здатися на перший погляд. Є деякі сайти, які включають у вартість товару і доставку, але таких мало, а їхній товар може їхати більше місяця в залежності вашого місцезнаходження.

У решті випадків краще самостостійно вибрати компанію, яка буде здійснювати доставку вантажу. У різних компаній ціна різна, тому потрібно  передньо вивчити всі розцінки і вибрати той варіант, який ідеально підходить за параметрами ціна-якість-швидкість.

Як розрахувати вартість доставки?

доставка

Якими б не були розцінки у різних компаніях, але всі вони дотримуються практично єдиної методики розрахунку кінцевої вартості доставки. В залежності від того, де ви знаходитеся, при розрахунку вартості доставки, місту, з якого було відправлено товар, присвоюють номер тарифної зони.

Також вносяться правки на вагу вантажу, спосіб його транспортування і терміни, протягом яких товар має бути доставлено. З огляду на всі ці показники і розраховується кінцева вартість доставки.

Якщо ви хочете придбати щось із Китаю, США чи Європи, звертайтеся до нас, і презент для людини, якій ви його обрали, не змусить себе довго чекати.

Щоб забезпечити вам ще більше свободи, позбавити від втомлюючих поїздок і черг, ми привеземо вам посилку додому. Кур'єр попередньо зателефонує вам і уточнить зручний час, коли ви зможете прийняти свою бандероль.

Хочете відправити посилку за кордон? Ми також можемо оформити договір, накладну і забрати коробку з вантажем просто з вашого будинку! Для цього просто потрібно зв'язатися з менеджером і замовити приїзд кур'єра додому.

Консолідація замовлень

Маєте декілька посилок від різних компаній? Очікуєте доставку покупок із різних країн? Хочете отримати їх всі однією посилкою і при цьому зекономити на доставці? Ми отримаємо всі ваші відправлення, зберемо їх всі в одну велику коробку і доставимо вам у зручний час за вигідним тарифом.

Універсальність і гнучкість

Ми готові доставляти не тільки об'ємні і масивні посилки. Листи, документи, невеликі бандеролі і посилки також можуть бути переслані в іншу країну з нашою допомогою. У випадку, якщо посилка за фактом виявилася відмінною від ваги, вказаної у договорі, то оплатити різницю можна вже при отриманні посилки. Терміни доставки при цьому залишаться тими, які були обумовлені заздалегідь.

Замовити доставку товару можна за посиланням.

Особливості доставки товарів із Європейських країн

доставка товарів з Європи

Ні для кого не секрет, що товари з різних країн Європи часто перевершують українського виробника за співвідношенням ціна-якість. Проте не всі можуть їздити на шопінг за кордон, а іноземні продавці не можуть гарантувати доставку покупки в Україну. У такому випадку на допомогу приходять інтернет-магазини, які ніяк не обмежені територіально, й українські служби доставки європейських вантажів.

Що потрібно знати про перевезення вантажів із Європи?

Європейські товари – вигідне співвідношення ціни та якості

Найпопулярніші речі, модні новинки і якісні товари приїжджають в Україну саме з Європи, оскільки доставка з цього ринку вимагає найменше ресурсів. Способи доставки можуть бути різними:

 • Автомобільний транспорт. Система шосейного сполучення між країнами Західної, Центральної і Східної Європи відмінно розвинена, проте з огляду на велику відстань і обмеження за швидкістю руху транспорту, терміни доставки можуть бути відносно великими.
 • Морський транспорт дозволяє швидко перевезти товар із європейського порту до українського, або ж транзитним шляхом.
 • Авіадоставка вважається найшвидшою і найнадійнішою.
 • Залізничний транспорт також гарантує збереження товару і чітко визначені терміни доставки.
 • Змішані види доставки з використанням декількох видів транспорту.

Варто вибрати спосіб доставки товарів із різних країн Європи, враховуючи особливості географічного розташування і тип товару (одяг, електроніка, харчові продукти, габаритна техніка тощо).

Особливості доставки товарів із різних європейських країн

скорость доставки

Оскільки європейський регіон вважається першою зоною відправника, доставка здійснюється протягом 1-2 робочих днів, із врахуванням вдалого вибору компанії-перевізника. Можна замовити доставку «від дверей до дверей», а оплатити послугу в інтернеті чи готівкою під час отримання товару. Досвідчені компанії пропонують можливість консолідації товарів із різних магазинів Європи в один вантаж на складі служби в Україні чи за кордоном – у такому випадку є можливість зекономити час і засоби.

Як вибрати службу доставки товарів із Європи в Україну?

Як правило, перевізники мають національну (уніфіковану) ліцензію на міжнародні вантажні перевезення, у тому числі з Європейського Союзу. Варто відмітити, що закони Італії забороняють перевезення товарів у треті країни. Щоб не втратити час і в короткі терміни отримати свій товар, необхідно вибирати великі служби доставки з позитивним досвідом роботи за кордоном. Компанія «Fast Delivery» гарантує швидке отримання товарів, збереження вантажу і зручні способи оплати. Завдяки тривалому досвіду співпраці з великими міжнародними службами, «Fast Delivery» має знижки на вантажні перевезення по всьому світу і пропонує своїм клієнтам приємні ціни і якісний сервіс. 

Як доставити різні товари з Європи в Україну – надійно і вигідно?

особливості доставки

Не дивлячись на значне зростання кількості онлайн-покупок за кордоном, численні люди все ж сумніваються в їхній надійності. І роблять це абсолютно даремно. Адже не тільки одяг і техніку, але і меблі можна купувати в європейських країнах абсолютно безпечно, економлячи при цьому ще і свої грошові кошти. До того ж, потенційному покупцю навіть не потрібно думати, як доставити свої покупки. Все, що потрібно, – це звернутися до логістичної компанії, яка спеціалізується на транспортуванні різних товарів з інших країн. Досвідчені працівники обов'язково нададуть нам відповідь на будь-яке запитання, яке нас цікавить, а також зроблять все можливе, щоб ваш товар було доставлено неушкодженим у будь-який куточок країни.

Тож, що потрібно зробити, щоб доставити великий об'єм одягу з європейських країн?

доставка из Європи

Останнім часом одяг із Європи почав користуватися просто-таки шаленою популярністю. І це не дивно, адже одяг від європейських виробників найчастіше відмінної якості і коштує досить недорого. Замовити такий товар дуже легко, багато закордонних сайтів навіть перекладено російською мовою. А ось як її доставити? Дуже просто.

Перше, що потрібно зробити — це звернутися до компаній, які спеціалізуються на перевезенні закордонних товарів. За допомогою будь-якої з цих компаній доставка одягу пройде не тільки легко, але й швидко.

У чому ж полягають послуги логістичної фірми:

 1. Оформлення необхідної документації.
 2. Зберігання одягу на складах.
 3. Навантаження / вивантаження, упаковка товару.
 4. Пропозиція на вибір клієнта, різних за ціновою політикою видів транспортування.
 5. Страхування вантажу.

Меблі з Європи. Як привезти в Україну?

доставка меблів

Окрім одягу з Європи можна також возити меблі. Всі ці м'які дивани, зручні крісла, стильні столики буквально прикрашають будь-яку квартиру, офіс чи будинок. Але найчастіше вони виявляються або поганої якості, або дуже коштовні. Де ж знайти відповідні меблі, які  одночасно будуть і стильними, і недорогими? Відповідь проста — в Європі.

Сьогодні такі країни як-от Італія, Фінляндія, Польща та інші готові поставляти українським покупцям відмінні меблі за зниженими цінами.

Проте це всього лише пів справи. Далі настає етап доставки. І ось тут у щасливого покупця виникає запитання: як це зробити? Самостійно чи з допомогою логістичної компанії? У першому випадку, недосвідчений покупець, незнайомий зі всіма тонкощами доставки, може суттєво собі нашкодити. У іншому – фахівці компанії візьмуть на себе всі необхідні процедури, а йому залишиться лише отримати товар. Висновок очевидний.

Як привезти техніку з Європи?

Купуючи техніку в Європі ви отримуєте: відмінну якість за низькою ціною. А якщо ще і звернетеся до логістичної компанії, з доставкою у вас теж не виникне ніяких проблем. Як правило, товар доставляється за допомогою автівки і займає всього лише декілька днів. Також на таку техніку можна оформити кур'єрську доставку, що дуже зручно.

Що б ви не доставляли з Європи, пам'ятайте – якщо ви звернетеся в логістичну компанію, то не тільки убезпечите себе, але і отримаєте ваш вантаж неушкодженим. 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.