Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка з Латвії в Україну

Доставка з Латвії в Україну: експрес-перевезення посилок

Доставка з Латвії в Україну

Велику нішу на ринку міжнародних вантажних перевезень займає доставка вантажів із Латвії. Процес транспортування здійснюється декількома способами, завдяки розвиненій сегментній інфраструктурі: це залізничний, автомобільний, морський і повітряний транспорт. Доставка вантажів із Латвії в Україну літаком – найефективніша, оскільки:

  • триває не більше 3 робочих днів;
  • підходить для перевезення посилок, бандеролей, кореспонденції, документів, коштовних і малогабаритних вантажів;
  • відрізняється якістю і безпекою;
  • включає тільки дві процедури митного досмотру (при навантаженні і розвантаженню після прибуття).

Наша компанія зацікавлена у тому, щоб зробити процес вантажоперевезення з Латвії до будь-якого міста України максимально швидким і комфортним. Ми пропонуємо лояльні розцінки і виконаємо всі організаційні завдання, у тому числі  і з оформлення митних документів.

 

Вантажоперевезення з Латвії «під ключ» без найменших ризиківДоставка з Латвії

 

Латвія – прибалтійська країна, яка має для наших співвітчизників великий соціальний і економічний інтерес. Для українського споживача є широко відкритим товарний ринок, який приваблює різноманітністю брендів, гарною якістю промислового продукта і лояльними розцінками. А тому збільшується кількість учасників онлайн-шопінгу, які купують одяг, взуття й інші товари у Латвії.

Як оформити заявку на доставку з Латвії в Україну? Для цього не потрібно особливих зусиль. Заповніть форму на сайті – і фахівець нашої компанії виконає калькуляцію транспортування із врахуванням:

перевага 1

маршруту

перевага 2

параметрів посилки

перевага 3

Спосіб перевезення

Ми гарантуємо нашим клієнтам високий рівень обслуговування. Вантаж буде доставлено в обумовлені терміни за вказаною у заявці адресою, про що потурбуються і наші ділові партнери з латвійського боку, які беруть безпосередню участь у логістиці.

Оптимізація всіх робочих процесів компанії дозволяє істотно скоротити терміни підготовки посилки для відправки. Ми заберемо вантаж у відправника, а за необхідності – перепакуємо його.

Довіряючи багаторічному досвіду нашої роботи, ви позбавляєте себе від численних форс-мажорів. Вантажів, які ми доставляємо з Латвії в Україну, не втрачають своїх товарних властивостей. Телефонуйте нам просто зараз, щоб дізнатися деталі оформлення перевезення!

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.