Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка вантажу з Франції в Україну

Експрес-доставка вантажу з Франції в Україну з розмитненням і врученням отримувачу

доставка вантажу з Франції

Франція входить до списку найвпливовіших торгових партнерів України, а тому об'єм вантажоперевезень між країнами постійно збільшується. Окреме місце в експортно-імпортних заходах посідає доставка з Франції в Україну товарів, придбаних у онлайн-магазинах.

Широкий брендовий асортимент, відмінна європейська якість і політика цінової лояльності сприяють глобалізації інтернет-шопінгу. Покупку можна здійснити, не виходячи з квартири, а транспортування посилки з Франції візьме на себе спеціалізована компанія, яка постійно займається міжнародним перевезенням малогабаритних вантажів.

Експрес-доставка літаком триватиме всього декілька робочих днів, що є дуже зручно з точки зору оперативності. Фактор істотної економії часу привертає увагу не тільки комерсантів. Доставка вантажу з Франції – це також перевезення:

  • приватних посилок і бандеролей;
  • коштовного вантажу;
  • кореспонденції;
  • документів тощо.

Транспортуванням у цьому географічному напрямку займається компанія Fast Delivery, яка має багаторічний досвід оперативної доставки міжнародних посилок і вантажів.

Серед наших переваг: наявність власної партнерскої мережі, яка забезпечує точне і безпечне переміщення товарів як територією Франції, так і в Україні.

Доставка з Франції в Україну можлива декількома способами

автомобільний транспорт

залізничний транспорт

авіаційний транспорт

Доставка посилок із Франції в Україну від дверей до дверей

Доставка посилок із Франції в Україну

Уявляючи собі процес доставки посилки з Франції в Україну, ми бачимо складну низку завдань, які вирішуються на кожній окремій ділянці багаторівневої логістики. Нашим клієнтам не варто турбувати себе організаційними питаннями, які вимагають багато сил і часу. Все, що необхідно для відправки бандеролі – це повідомити місце (адресу), звідки її забрати, а також вказати пункт призначення (прибуття).

Вартість транспортування залежить від сукупності факторів: ваги, габаритів посилки, виду доставки, маршруту.

Ми пропонуємо оптимальні розцінки на спектр сегментних послуг, більше з тим, наші клієнти користуються правом на знижку до 50 % – цей привілей їм дарують наші ділові партнери, які беруть безпосередню участь у алгоритмі доставки.

Ми вирішимо всі завдання, пов'язані з міжнародною експрес-пересилкою, включно із розмитненням. Переконтайтеся, що вантаж, який відправляється з Франції в Україну, є дозволеним для доставки.

Уточнити всі організаційні питання можна в телефонному режимі у нашого представника. Оформлення заявки онлайн триває декілька хвилин.  

Серед наших корпоративних правил – високий рівень обслуговування і дотримання всіх стандартів міжнародної пошти. Ми гарантуємо інформаційне забезпечення у повному об'ємі. Наші фахівці контролюють весь маршрут слідування вантажу і надають вичерпні дані замовнику.

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.