Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка вантажів з України в США

Експрес-доставка вантажів з України в США протягом 3-х днів: налагоджена схема, лояльні тарифи

Доставка з України до СШАДоставка з України в США – доволі поширена економічна процедура для тих, хто займається операціями на експорт.

Перевозяться частіше за все товари, які потрапляють у категорію дрібно- і великогабаритних вантажів, а також не заборонені до ввезення предмети особистого користування. Тому серед клієнтів, які цікавляться організованою доставкою вантажів із України в США, немало і комерційних суб'єктів, і приватних осіб.

Міжконтинентальне перевезення відбувається трьома варіантами:

  • морем (кораблем);

  • небом (літаком);

  • комбінованим (мультимодальним) способом, до якого також підключено залізничний і автотранспорт.

Морські перевезення (з позиції транзитного часу) повільніші і менш передбачувані порівняно з авіадоставкою. Компанії, які експортують товари морським шляхом, планують поставки завчасно, адже у дорозі можуть виявитися причини, які викликають затримки (наприклад, через шторм і неможливість судна зайти в порт). Морські доставки контейнерів з України в США здійснюються через порт Одеси з наступним прибуттям у найбільші морські ворота Америки (транзитний час складає біля 30 робочих днів).

Тим, хто зацікавлений у пришвидшених термінах перевезення малогабаритних вантажів і посилок, необхідна експрес-доставка в США. До реалізації завдань залучаються щоденні авіарейси на базі аеропорту Бориспіль.

Швидка доставка в США з оформленням документів: всього три дні!

доставка вантажів з України до СШАЯк правило клієнти, які цікавляться швидкою доставкою в США з України хочуть, щоб перевезення у вибраному міждународному напрямку відповідало стандартам оптимальної логістики. Серед головних вимог:

  • повне збереження вантажу;

  • митне оформлення;

  • безпека;

  • дотримання термінів.

Компанія Fast Delivery, яка професійно займається швидкою доставкою в США, зробить це за три робочих дні, тобто, вашу посилку буде відправлено «вчора на післязавтра»!

У сегменті перевезень із України в Америку діє багато суворих правил, порушення яких загрожує відмовою або штрафом. Наші фахівці виконають оперативну організацію процесу перевезення із врахуванням всіх норм і вимог митного законодавства.

Ми надамо надійну підтримку на всіх етапах реалізації зовнішньоекономічної діяльності і допоможемо з вибором закордонного партнера.

Якщо вам необхідна доставка з України в США «під ключ», ми виконаємо і цю вимогу, й істотно знизимо відсоток замовника у процедурі вантажоперевезень.

Розпочніть доставку вантажу з України в США із безоплатної консультації у компетентного фахівця. Спираючися на плідний досвід проведення міжконтинентальних вантажоперевезень, компанія Fast Delivery пропонує своїм клієнтам комплексний підхід і гарантує високу якість організації доставки при мінімальних тарифах.

Із запитаннями про законодавство, яке регулює логістичний процес, а також щодо складання найоптимальнішого маршруту, тарифікації перевезення, страхування, допустимих об'ємах вантажів – звертайтеся, будь ласка, до нашого представника через сайт чи в телефонному режимі.

Щоб упевнитися в наших перевагах, достатньо просто довірти нам доставку з України в США!

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.