Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка вантажів з Австрії в Україну

Доставка вантажів з Австрії в Україну за 1-2 дні!

Доставка вантажів з Австрії

Необхідність відправити посилку, товар чи бандероль з Австрії в Україну може виникнути абсолютно неочікувано. Наприклад, ви придбали товар у інтернет-магазині Вени, Лінца, Зальцбурга чи ваші закордонні друзі, рідні хочуть порадувати вас передачею.

Доставка з Австрії – один із пріоритетних напрямків діяльності компанії Fast Delivery. Основну увагу ми приділяємо якості обслуговування наших клієнтів, які знають високі стандарти європейського сервісу і прагнуть до його рівня.

Серед тих, хто користується нашими послугами, немало постійних клієнтів, зацікавлених у регулярних доставках вантажів з Австрії: це представники бізнес-структур, комерсанти і приватні особи, для яких є важливими мімімальні терміни транспортування товару, а також повне виконання всіх обов'язків з боку поштової служби.

Особливості доставки з Австрії

Для доставки з Австрії в Україну приймаються вантажі, не зоборонені для пересилки законодавством двох країн: це товари промислової групи, парфумерія, іграшки, предмети інтерьєру, побутова техніка тощо. Також відбувається відправка коштовних та особистих речей, документів, кореспонденції.

Експрес-доставка з Австрії передбачає транспортування літаком. Серед переваг цього способу перевезення:

перевага 1

швидкість (1-2 робочі дні)

перевага 2

комфортні умови доставки та зберігання

перевага 3

скорочений шлях проходження митного огляду (тільки під час навантаження та розвантаження)

Послуга з доставки з Австрії в Україну «під ключ» – це можливість отримання чи відправки посилки без особистої участі в організаційних питаннях.  

Вартість пересилки залежить від параметрів вантажу. Уточнити тарифи і отримати калькуляцію ви можете в онлайн-режимі або по телефону. Для цього просто зв'яжіться з нашим представником.

 

Переваги вантажоперевезення з Австрії з Fast DeliveryДоставка з Австрії

 Ми пропонуємо лояльні тарифи на транспортування міжнародних експрес-замовлень, а також можливість отримання знижки до 50 %.

Ми гарантуємо якість, безпеку і конфіденційність експрес-відправлень. Ваші документи і малогабаритний вантаж буде доставлено за місцем призначення в обумовлені терміни.

Ми співпрацюємо з провідними компаніями сегменту міжнародних доставок Австрії, а тому посилку в Україні отримають у повному збереженні.

Наша компанія – один із ключових гравців на ринку міжнародних доставок в Україні. Нам довіряють, а ми прагнемо виправдати вашу довіру!

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.