Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка з Польщі в Україну

Експрес-доставка з Польщі в Україну: якісно і без ризиків

 доставка товарів з Польщі

Доставку товарів з Польщі поставлено на потік: зручне географічне розташування західноєвропейської країни, а також розвиненість відповідної інфраструктури сприяє розвитку і вдосконаленню логістики.

Доставка з Польщі в Україну відбувається автомобільним, залізничним і авіаційним транспортом. Експрес-перевезення літаком триває 1-2 дні, що є важливим у тих випадках, коли відправити посилку, бандероль чи коштовний вантаж необхідно швидко і з гарантією якості.

Доставка з Польщі упакованих продуктів харчування, товарів промислової групи, побутової і комп'ютерної техніки, косметики – справа звична. Багатьом нашим співвітчизникам знайомі переваги шопінгу в сусідній країні. Щедрий брендовий асортимент, висока якість, відповідно до діючих стандартів ЄС, і лояльні розцінки – все це серйозні аргументи для того, щоб скуповуватися у Польщі. Тим паче, що доставка товару триватиме не більше за часом, ніж пересилка в Київ з Дніпра, Харкова чи Полтави. Економія є очевидною!

Послугами компаній, які займаються вантажоперевезенням Польща-Україна, користуються ті, хто живе і працює за кордоном. Чому б не порадувати друзів і родичів передачею?

Вагомий відсоток клієнтів – особи, які займаються міжнародною підприємницькою діяльністю і мають ділових партнерів у Любліні, Варшаві, Кракові та ін.

 

Оформляємо доставку з Польщі онлайн

 

Ще декілька років тому, щоб доставити товар із Польщі в Україну, використовували приватних перевізників, які їхали попутно. Ця схема ненадійна і небезпечна, адже ніхто не дає гарантій на збереження вантажу, що вже й говорити про дотримання термінів транспортування.

Часи змінилися: тепер, щоб замовити організовану доставку з Польщі в Україну за прийнятною ціною, достатньо зробити один телефонний дзвінок і заповнити формуляр на сайті.

Наша компанія займається доставкою малогабаритних вантажів по всій земній кулі. 

Вартість доставки з Польщі буде залежати від параметрів вантажу, способу перевезення і дистанції.

Щоб дізнатися попередню ціну – сконтактуйте з нашим представником, який допоможе здійснити калькуляцію протягом декількох хвилин!


Серед переваг комерційної пропозиції

перевага 1

перевезення «під ключ»

перевага 2

повний спектр організаційних завдань, включно з оформленням митних документів

перевага 3

консолідація (доставка збірних вантажів із Польщі)

перевага 1

перепакування

перевага 2

страхування, гарантія якості

перевага 3

моніторинг маршруту

перевага 1

безоплатна консультаційна підтримка

 
перевага 3

лояльні розцінки

 

 

 

 

Особливості доставки вантажів з Польщі до України з Fastdelivery

Особливості доставки вантажів з Польщі до України

У Fastdelivery ми пропонуємо безперебійну та надійну доставку товарів та посилок з Польщі до України. Наші комплексні логістичні рішення обслуговують широкий спектр промислових товарів, забезпечуючи швидке та безпечне транспортування на кожному етапі шляху.

Наше прагнення надавати лояльні ціни та підтримувати високі стандарти якості дозволяє глобально розширювати онлайн-покупки, виокремлюючи нас як видатного гравця на ринку експрес-доставки.

Наші комплексні логістичні схеми включають оптимізовані процеси митного оформлення, зменшуючи організаційні складності та мінімізуючи час транспортування.

У Fastdelivery ми приділяємо першорядну увагу задоволеності клієнтів та прагнемо перевершити очікування за допомогою наших надійних, своєчасних та безпечних послуг доставки. Будь то невеликі посилки або великогабаритний вантаж, наша досвідчена команда та передові логістичні рішення забезпечать плавне та безпроблемне перевезення з Польщі до України.

Виберіть Fastdelivery для всіх ваших потреб у доставці товарів та відчуйте різницю надійного та ефективного партнера з логістики.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.