Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка з Литви в Україну

Доставка з Литви в Україну: експрес-перевезення вантажів і посилок літаком

Прапор Литви

Як доставити посилку з Литви в Україну, коли рахунок іде не на дні, а буквально на години? Працівники нашої компанії знають, як це зробити максимально:

преимущество 1

швидко

преимущество 2

якісно

преимущество 3

недорого

Наша фірма зарекомендувала себе на ринку міжнародних поштових вантажоперевезень як надійний і відповідальний гравець. Експрес-доставка з Литви в Україну – один ііз найперспективніших напрямків нашої діяльності, і у вас є шанс в цьому переконатися особисто.

Перевезення вантажів із держави, розташованої на східному узбережжі Балтійського моря, відбувається декількома логістичними варіантами. Найнадійнішим способом доставки з Вільнюса, Каунаса, Клайпеди, Паневежіса, Алітуса, Бірштонаса – літаком: цей тип перевезення підходить для транспортування коштовних вантажів, а також малогабаритних посилок, бандеролей, документів, особистих речей тощо. Доставка з Литви

Послугою користуються як приватні особи, так і організації, представники комерційних структур, які мають ділові зв'язки у Прибалтиці.

Вартість доставки вантажу з Литви залежить від:

  • терміновості;
  • ваги й об'єму;
  • маршруту;
  • способу відправки.

Це може бути окрема посилка чи частина консолідованого вантажу. Зв'яжіться із нашим представником, щоб здійснити попередню калькуляцію вартості доставки. Ми гарантуємо високу якість перевезення і готові взяти на себе всі організаційні питання, щоб зекономити не тільки ваші гроші, але і час.

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.