Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка з Іспанії в Україну

Експрес-доставка з Іспанії в Україну: швидко, надійно, недорого!

Доставка з Іспанії в УкраїнуКомпанія Fast Delivery організовує своєчасну і якісну доставку вашого вантажу з Іспанії в Україну і назад. Увазі потенційних клієнтів пропонується широкий комплекс поштових послуг, які входять до категорії експрес-доставки. Пересилка з Іспанії триватиме не більше 3 робочих днів. Ми здійснимо транспортування з Мадрида, Барселони, Валенсії, Севільї, Більбао, Вальядоліде в будь-яке місто України будь-якого товару, не забороненого для перевезення.

Зателефонуйте чи напишіть нам онлайн, якщо вам необхідно терміново доставити з Іспанії бандероль, документи, кореспонденцію, особисті речі чи інший малогабаритний вантаж.

Серед наших клієнтів – постійні онлайн-шопери і початківці, які вибрали західноєвропейськую країну для закупів, а також ті, у кого в Іспанії живуть друзі, родичі. Вигідні умови доставки і лояльні тарифи – чудовий привід для того, щоб відправити посилку з подарунками.

Завдяки багаторічному досвіду роботи у сфері послуг, які надаються, і розвиненій мережі ділових партнерів за кордоном, ми транспортуємо ваш вантаж із місця «А» в місце «Б» за всіма правилами приватної цивілізованої пошти.

Ми хочемо звільнити вас від рутини організаційних клопіт, а тому пропонуємо послугу доставки «під ключ» – від дверей до дверей.

 

Алгоритм доставки товарів з Іспанії: що може бути простішим!

 Зображення ІспаніїНаземне сполучення між Україною й Іспанією аргументує попит на доставку вантажів автомобільним і залізничним транспортом. Та все ж, коли мова йде про терміновість і надійність, краще скористатися авіапоштою, яка є лідером в галузі міжнародних перевезень малогабаритних вантажів.

З Іспанії в Україну доставляють товари, куплені в тамтешніх інтернет-магазинах. Лояльні розцінки і великий брендовий асортимент роблять торгові майданчики привабливими не тільки для іспанського споживача. Напередодні Різдва та інших свят знижки досягають 90 % – це справжнє свято раціоналізму для людей, які вміють економити. А тому внесіть наші контакти до персональної записної книжки – раптом термінова доставка з Італії знадобиться вам чи вашим друзям?

Збільшується кількість приватних посилок, які курсують між двома європейськими країнами. Також вагомий відсоток учасників поштових операцій складають підприємці, представники промислового сектору, які займаються міжнародною комерційною діяльністю.

Щоб відправити посилку з Іспанії в Україну, необхідно знати її вагу (параметри), що є важливим для вартості доставки. Можливість знизити ціну транспортування – відправити консолідований вантаж. За необхідності, товар буде перепаковано без порушення його якостей та властивостей.

Ми візьмемо на себе всі організаційні питання, включно з оформленням митних документів. Fast Delivery гарантує якість транспортування посилки, у тому числі при навантаженні і розвантаженні товару, що підкреслює високу відповідальність компанії як виконавця!

 

 

 

Термінова доставка посилок в Іспанію з України відправити посилку до Іспанії з України

Іспанський прапор

Посилки в Іспанію від українського відправника – вже не рідкість: розвиток економічних, соціально-культурних взаимовідносин між двома країнами вимагає якісно нового рівня логістики, яка дозволяє перевозити імпортні й експортні вантажі безпечно й у найкоротші терміни. Коли необхідно терміново відправити посилку в Іспнію з України, до того ж із адресною доставкою, з гарантією надійності та безпеки – звертаються у компанії, які зарекомендували себе на ринку міжнародної пошти. Здійснити оперативне транспортування малогабаритного вантажу, бандеролі, кореспонденції, документів готові працівники нашої компанії, які використовують механізми експрес-перевезення авіатранспортом. На рахунку Fast Delivery – тисячі успішно реалізованих доставок всією земною кулею, включно із Азією і США. Ми знаємо, як відправити посилку в Іспанію, щоб вона дійшла за 1-2 дні і у повному збереженні!

  • Ми візьмемо на себе всі організаційні питання, пов'язані з отриманням посилки з рук відправника і врученням її у кінцевому пункті доставки.
  • Ми виконаємо експортно-імпортне оформлення пересилки, потурбуємося про турботливе ставлення до бандеролі під час завантаження і розвантаження, перепакуємо товар, який відправляється, якщо у цьому є необхідність.
  • Можливість суттєво знизити вартість пересилки – долучитися до консолідованого вантажу. Про саму послугу і принципах її реалізації вам розкажуть наші менеджери.

Відправити посилку в Іспанію онлайн: заповнюємо форму на сайті

В еру тотальної комп'ютеризації не обійшлася без глобальної Мережі і міжнародна пошта. Що це означає для наших клієнтів? Повний комфорт оформлення заявки, безпека транспортування, консультаційна підтримка без особистої присутності і моніторинг маршруту шляху. Використовуючи сучасні методи логістики, ми залучаємо до співпраці лише провідних фахівців у сфері доставок, зокрема на території Іспанії.

Щойно літак приземлиться в аеропорті сторони, яка приймає, запуститься механізм транспортування вантажу за напрямками Барселони, Мадрида, Валенсії, Севільї та інших міст країни. Ми проконтролюємо кожен кілометр шляху «підопічної» посилки і повідомимо вам про успішний результат її отримання. Серед переваг Fast Delivery – лояльні раозцінки на вантажоперевезення в Іспанію: наші клієнти можуть скористатися знижкою до 50 %, що суттєво знизить навантаження на загальний бюджет.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.