Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка вантажів із Китаю в Україну

Доставка вантажів із Китаю за 3 робочих дні: швидко, якісно, дешево

Доставка вантажів з КитаюПо мірі глобалізації світової економіки, такий вид транспортних послуг, як доставка вантажів із Китаю, зріс у популярності. Країну доступного трудового ресурсу все частіше вибирають для розташування своїх виробничих потужностей компанії з Європи, Азії, США – такой крок неймовірно вигідний і повністю виправданий матеріально.

При невисоких витратах на робочу силу, вдається істотно знизити собівартість виробленого товару, тому навіть найдорожчий вид доставки (авіадоставка з Китаю) легко окуповується.

Логістична система в Китаї – на достатньо високому рівні організації. У країні використовуються нові автомобільні та залізничні шляхи, міжнародні аеропорти з інноваційною інфраструктурою, а у великих морських містах – автоматизовані порти, які приймають океанські судна. А значить, доставка вантажу з Китаю відбувається швидко і на належному цивілізованному рівні.

Головний коштовний ресурс у будь-якому, навіть малому бізнесі, – час. Тому все частіше замовників цікавить авіа, тобто, експрес-доставка з Китаю негабаритних вантажів, посилок, бандеролей, документації тощо.

Термінова доставка вантажів із Китаю і на експорт актуальна також для приватників, у яких у Поднебесній – свій приватний інтерес: сім'я, друзі, родичі, ділові партнери. Ви можете переслати особисті речі, посилку з подарунками до свята чи важливу кореспонденцію. Термінів буде дотримано із граничною точністю.

Доставка і розмитнення вантажів з Китаю: повна відсутність ризиків

Доставка вантажів з Китаю в Україну (Київ) протягом трьох робочих днів? Раніше про таке навіть не мріяли, проте із вдосконаленням галузі міжнародних перевезень і появою на ринку нових цілеспрямованих гравців, отримати замовлений за кордоном товар стало можливим у настільки короткі терміни, причому вже з розмитненням.

Для дуже зайнятих клієнтів розроблено послугу доставки вантажів із Китаю «під ключ», коли участь клієнта в ланцюжку дій зведено до мінімуму. Вартість даної сервісної пропозиції є також цілком доступною.

За статистикою, левова частка вантажів, які доставляються в Україну з Китаю, пов'язані з торговими операціями.

Доставка збірних вантажів з Китаю в Україну обійдется недорого – це особисто перевірили багато комерційних організацій, які спеціалізуються на торгівлі одягом, взуттям, комп'ютерній техніці та іншими актуальними товарами.

Оперативна доставка з Китаю: довіряємо Fast Delivery

доставка вантажів з Китаю в УкраїнуЯкщо у вас виникла необхідність якісної доставки вантажів із Китаю – скористайтеся досвідом клієнтів компанії Fast Delivery, яка має досвід організації міжнародних вантажних авіаперевезень.

Представництва фірми функціонують у багатьох економічних регіонах Китаю, а логістичні схеми (у тому числі авіакрафт – доставка «під ключ»), а також легітимне митне оформлення відпрацьовано до дрібниць.

У штаті нашої компанії працюють справжні професіонали, які заберуть ваш товар у постачальника і доставлять клієнту за системою «від дверей до дверей». Вартість доставки з Китаю варіюється у доступних параметрах і залежить від маси вантажу (що він більше – то нижчою є ціна перевезення).

Організована доставка вантажів із Китаю за лояльною вартістю!

Компанія «Фаст Делівері» зарекомендувала себе досвідченим і відповідальним гравцем на ринку доставок з Азії, США і ЄС. Нас вибирають, тому що:

перевага 1

ми точні, як швейцарський годинник, тобто, здійснюємо оперативне авіаперевезення вантажів протягом трьох робочих днів (із розмитненням)

перевага 2

з перших хвилин співпраці з клієнтом працює персональний консультант, який допоможе оптимізувати логістичну схему і зекономити витрати на перевезення

перевага 3

ми працюємо з будь-якими партіями товару

перевага 1

наші фахівці моніторять маршрут пересування вантажу і слідкують за його зберіганням

перевага 2

ми робимо безоплатний забір вантажу у постачальника

перевага 3

компанія надає широкий перелік додаткових зовнішньоекономічних послуг (консолідація, упаковка, контроль перед відправкою тощо

 
перевага 1

ми сприяємо реалізації експортних операцій тощо

 

Наше корпоративне кредо – звести до мінімуму участь клієнта у процесі доставки. Практично всі організаційні моменти ми беремо на себе, що є важливим для новичків – тих, хто потребує доставки з Китаю вантажу і оформлення необхідних митних документів, але не знає, як це зробити правильно.

Якщо вам необхідно перевезти вантаж із Китаю на найвигідніших комерційних умовах – будемо раді співпраці!

Гнучкі тарифи на експрес-доставку вантажів: вигідні ціни від Fast Delivery

Тарифи на доставку вантажу з Китаю чи іншої країни-імпортера залежать від серії факторів:

перевага 1

способу транспортування

перевага 2

ваги, параметрів посилки чи контейнеру

перевага 3

категорії доставки (звичайна, експрес, «під ключ»)

перевага 1

категорії вантажу

 
перевага 3

відстані

За наявності надійного постачальника, вдається адаптувати закупівельну ціну товару, що є вкрай важливим для оптових закупівель, проте тарифи на доставку вантажів з Китаю, США, ЄС цікавлять також приватного споживача, який хоче зробити разову роздрібну онлайн-купівлю за кордоном.

Вартість перевезення вантажів у кожної фірми – індивідуальна. Лояльні розцінки за найвищого рівня сервісу пропонує українська компанія Fast Delivery, яка займає нішу експрес-вантажоперевезень по всьому світу.

З Fast Delivery вигідно співпрацювати, тому що:

перевага 1

ми працюємо з вантажами вагою від 0,5 кг та доставляємо їх в майже 250 країн

перевага 2

для зниження тарифів на доставку та спрощення митного очищення ми готові оптимізувати відправку: перепакувати товар або розбити його на окремі групи за вагою

перевага 3

ми пропонуємо послуги "під ключ": заберемо вантаж від відправника та зробимо доставку до Києва за 1-3 дні

 
перевага 1

у нас немає затримок з відправкою: експрес-перевезення літаком здійснюються щодня

 

Ми безкоштовно проконсультуємо вас у нюансах ціноутворення на доставку. Так, наприклад, найвигідніші тарифи в діапазоні ваги 22-24 кг або вже за 50 кг.

Фахівці FastDelivery підкажуть, як знизити цінове брутто перевезення, використовуючи консолідацію чи перепакування вантажу. Всі питання легко вирішити у телефонному режимі, а заявку оформити – онлайн.

Переваги замовлення товару в Китаї

Замовляйте товар у перевірених китайських продавців

Перша і незаперечна перевага – це ціна товару. Дешевизна робочої сили, всілякі напрямки виробництва, мінімальна собівартість дозволяють зробити націнку на товар у рідному місті до 10 разів. Рентабельність цієї торгівлі навіть не обговорюється, за декілька місяців можна збільшити свої вкладення вдвічі.

Другий плюс замовлення товару в Китаї – величезний асортимент. Його можна побачити як на власні очі, відвідавши країну, так і онлайн, постійно моніторивши спеціалізовані торгові майданчики в Інтернеті. Різноманітні параметри продукції (від якості до ціни), різні продавці, готові йти назустріч оптовому покупцю, забезпечать вам вигідну закупку товару. Тут ви можете знайти не тільки товари масового попиту, але і ексклюзив, продаж якого принесе великий прибуток.

Ще одна перевага китайських продавців. Вони ждуть ваші повідомлення і дзвінки цілодобово, завжди готові надати безоплатні зразки, зробити знижку чи безоплатну доставку, почати роботу з дуже маленької партії чи укласти вигідний для обох сторін договір.

І останнє, чому вигідно купувати в Китаї з метою перепродажу. Вітчизняний покупець здебільшого хоче отримати товар «тут і зараз», а не витрачати місяці на пошук дешевої позиції і її подальше очікування. За це покупець готовий дати більшу суму. А ви готові витратити свій час на пошуки і заробити на цьому? Тоді бізнес із Китаєм для вас.

Особливості роботи з китайськими продавцями

Онлайн замовлення

Є декілька специфічних сторін роботи з китайськими посередниками і виробниками, про які потрібно знати:

  1. Більшість китайців досконало знають английську і навіть російську мови, у той час як ми не знайомі з китайською. Мовний бар'єр вам допоможе подолати тільки фахівець, він і допоможе укласти чесний для вас договір.
  2. Не всі китайські продавці чесні і порядні люди. Не виключено можливість обману, який складно потім буде довести. Тому будьте уважні і отримайте як можна більше інформації і відгуків про контрагента перед початком співпраці з ним.
  3. Якість виробленого у Китаї товару значно покращилася, численні виробники намагаються відповідати європейським стандартам. Але залишилися й ті, які продовжують випускати «китайську штамповку». Тому просіть пробники і зразки товару перед маштабною покупкою.
  4. Складнощі з доставкою і розмитненням товару допоможуть вирішити спеціальні компанії вашої країни. Вони не тільки візьмуть на себе оформлення документів, але і доставлять вантаж цілим до ваших дверей.

Будьте обережні і впевнені у своїх силах!

Способи ввезення товару з Китаю: види та особливості

Як ввезти товар з Китаю

Те, як доставити товар із Китаю, багато в чому залежить від кількості вантажу, який перевозиться, та від його однотипності. Везти покупки можна і самостійно через кордон, тільки, щоб не довелося платити мито, потрібно суворо дотримуватися встановлених правил за вагою, загальною вартістю та призначенням товару. Навіть кількість сигарет на одну людину суворо встановлено, при цьому не враховується вік осіб, які перетинають кордон. Звісно, простіше здійснити доставку без особистої участі, а використовуючи Інтернет та спеціальний транспорт.

Національна пошта

Доставка поштою

Якщо кількість товару невелика, вага і вартість його знаходяться у допустимих межах, то можна зробити віддалене замовлення й оформити доставку національною поштою. Накладна і всі необхідні для цього документи додаються відправником. Якщо домовитися з постачальником, то можна отримати вагому знижку на товар. А за спеціальними пропозиціями можна отримати своє замовлення з безкоштовною доставкою. Час очікування замовлення може розтягнутися на місяці, будьте до цього готові.

Доставка по воді

Доставка по воді

Водний транспорт — один із найдешевших і найловших способів доставки з Китаю. Доступність його пояснюється тим, що перевезення здійснюється одразу для декількох компаній-замовників. Доведеться чекати, поки контейнер для перевезення заповниться товаром різних компаній, а це може тривати не один місяць. Переваги цього варіанту: ваш вантаж не загубиться, кількість товару нічим не обмежено, приємна вартість доставки.

Авіадоставка

Цей варіант вважається найшвидшим способом доставки товару з Китаю, але і найдорожчим. Удаються до нього в тому випадку, коли мета виправдовує витрачені кошти, тобто отримувати літаком вигідно:

перевага 1

товар, що має обмежений термін придатності

перевага 2

крихкі речі, які вимагають особливого переміщення

перевага 3

ексклюзивні сезонні коллекції одягу

 
перевага 1

коштовні предмети та електроніку

 

І пам'ятайте, що велику чи дуже об'ємну партію товару на літак не візьмуть.

Залізничні перевезення

Проміжний варіант між водним та повітряним транспортом і за ціною, і за часом очікування товару. Його можна назвати оптимальним, якщо не враховувати властиві лише йому ризики: можливість затримки на кордоні і можливість втрати товару під час розвантаження / навантаження з одного потягу до іншого.

Популярним способом є мультимодальне перевезення, коли для доставки товару використовують кілька видів транспорту. Це не лише скорочує час доставки, але і зменшує витрати на отримання товару.

Як різні товари з Китаю отримати однією посилкою

Як посилку з Китаю отримати в одній коробці.

Отримати всі замовлені товари за один раз – бажання практично кожного вітчизняного покупця у китайського продавця. Чи можна це здійснити, якщо товар із різних категорій? Сьогодні шукаємо відповіді на це запитання.

Замовлення у одного продавця

Якщо всі вибрані вами товари належать одному магазину/продавцю, то існує велика ймовірність того, що вони будуть вислані однією коробкою на вашу адресу. Для збільшення ваших шансів додавайте товар в корзину і оплачуйте всі позиції одночасно, а не по черзі.

Важливо! Навіть купуючи декілька позицій у одного продавця, ведіть із ним розмову. Попросіть заздалегідь упакувати всі ваші товари (з номерами замовлень) в одну посилку. Якщо доставка платна, обов'язково уточнюйте, скільки разів вам доведеться платити за доставку і наполягайте на знижці за оплату доставки 2-го, 3-го та ін. товару. Продавці з Китаю не хочуть втрачати клієнтів, тому підуть вам на зустріч. Але це не значить, що вони не захочуть схитрувати, якщо ви не акцентуєте на цьому увагу і не піднімете дане питання для обговорення.

Замовлення у різних продавців

У різних продавців

На китайських торгових платформах зареєстровано велику кількість компаній, які територіально знаходяться в різних кінцях країни. Тому попросити їх об'єднатися, з метою відправити вам товар однією посилкою, не вийде. Але якщо ваші замовлення регулярні, не менше 15-ти позицій на місяць, ви готові додатково платити за індивідуальну доставку та послуги сторонніх транспортних компаній, то можете звернутися до спеціальних посередників, які мають власні пункти прийому товарів. У цьому випадку всі посилки прийдуть на певний китайський склад, із якого ця транспортна компанія відправить вам все в одній коробці. Але тут існує багато підводного каміння: ви можете зіштовхнутися із проблемами при прохождженні посилкою митниці, пошкодженням товару. І, звісно, можуть бути додаткові витрати.

Отримуємо різний товар із Китаю в одній коробці.

Тому ми пропонуємо унікальний сервіс консолідації посилки з гарантією якості доставки, що б то не було: краватки, люстри чи техніка... Крім того, замовлення може бути одноразовим!

Якщо вам все ж доводиться чекати декілька посилок із Китаю, не впадайте у відчай!

Тут теж є очевидні плюси:

  • навіть велика кількість маленьких посилок на одинакові ім'я та адресу не приваблять до себе на митниці такої уваги, як одна велика;
  • вести перемовини чи суперечки з продавцем з приводу конкретного загубленого товару чи того, який затримується, краще ніж про цілий ящик;
  • при затримці поштових служб чи втраті посилки ви втратите не весь об'єм товару;
  • попередній вибір безоплатної доставки дозволить зекономити на отриманні товару в будь-якому випадку.

 

Як знайти постачальника в Китаї

Знайти товар хорошої якості в Китаї цілком реально, додамо сюди дешевизну матеріалу, робочої сили і налагодженість транспортних шляхів, отримаємо цілком прийнятну ціну на виході. Саме тому багато співвітчизників, які мають стартовий капітал для бізнесу, задумуються над замовленням товару в Китаї для подальшого продажу його в своїй країні. Перше питання, яке потрібно вирішити – це пошук надійного постачальника в Китаї.

Особливості китайських постачальників

Одна із складностей у виборі постачальника – це визначитися, з ким ви хочете співпрацювати: з дрібними оптовиками, великими компаніями-виробниками або ж із дропшиперами. Кожен із них має свої переваги.

Наприклад, великі компанії можуть запропонувати вам найбільш вигідну ціну. Але натомість вони можуть диктувати умови щодо мінімального замовлення, частоти замовлень на місяць тощо. Дрібні оптовики завжди готові відправити вам товар із свого асортименту, але іноді у них не достатньо потужностей для виробництва великого замовлення. Дропшипери чи торгові компанії завжди готові йти на контакт, але не весь товар може бути у них у наявності.

Кріме того, ви маєте бути готові до мовного бар'єру між вами і китайським постачальником. Вирішити це питання можна за допомогою перекладача і юриста цього напрямку. У середніх та великих компаніях із клієнтами спілкуються англомовні менеджери, які легко зрозуміють ваше прохання, сформульоване за допомогою онлайн-перекладача.

Особиста поїздка в Китай

Поїздка до Китаю за постачальником
Поїздка в Китай за постачальником

Перший спосіб пошуку постачальника в Китаї – це особиста поїздка в країну для відвідування спеціалізованної виставки. Такі заходи відвідують багато компаній-виробників і торгові агенти для укладання надійних угод. Тематика виставки може бути будь-якою, від сувенірів та дрібниць для будинку до будівельних матеріалів і брендового одягу.

Тут ви зможете поспілкуватися особисто із представником компанії, обговорити всі нюанси, які вас цікавлять, запропонувати лояльні умови співпраці (взаємовигідні) і навіть знайти партнера з бізнесу у своїй країні!

Пошук онлайн

Пошук онлайн
Пошук онлайн

Якщо немає можливості їхати в Китай, то завжди можна за допомогою Інтернету знайти потрібну компанію. Китайські постачальники розміщують свою продукцію на спеціальних платформах: Aliexpress, Alibaba, Kitatorg та ін. Тут безліч варіантів продукції різних напрамків, за різною ціною і з різними умовами співпраці.

Що є важливим при виборі постачальника через Інтернет:

перевага 1

правильно написати запит під час пошуку товару

перевага 2

перевірити наявність Європейського сертифікату у вибраного постачальника, адресу заводу, його площу і виробничі лінії

перевага 3

обговорення прайс-листа з представником компанії і об'єми замовлення

Допомога посередників

Якщо особистий пошук здається вам ризикованим чи немає можливості його здійснити, завжди можна звернутися до спеціалізованих компаній. Їхні працівники постійно моніторять китайський ринок і готові допомогти вам у виборі іноземних постачальників.

Звертатися краще до фірми з багаторічним досвідом, вона допоможе вирішити вам всі питання, пов'язнані з постачанням товару: від укладання договору до контролю своєчасності поставки товару за вашою адресою.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.