Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка з Італії в Україну

Доставка посилок з Італії в Україну за три дні!

посилки з Італії в Україну

Доставка посилок і бандеролей з Італії в Україну – мабуть найпоширеніша поштова послуга, яка діє між двома країнами. Розвиток економічних і соціальних відносин сприяє розширенню сектора транспортування вантажів. Сьогодні з Італії можна доставити навіть... піцу!

Експрес-перевезення, яким займеться компанія Fast Delivery, буде тривати до трьох робочих днів. А це значить, що відправлену сьогодні посилку з Риму, Мілана, Неаполя, Турина, Палермо, Генуї, Флоренції та ін. отримають вже післязавтра!

 

Доставка з Італії для приватних осіб і бізнесменів

 Доставка з Італії

Система міжнародних поштових перевезень доволі розвинена, чому сприяє популяризація Мережі, яка, по-перше, дозволяє здійснювати покупки у віртуальних бутиках будь-якої країни, не відходячи від монітору, а по-друге, сприяє удосконаленню галузі вантажоперевезень, максимально адаптуючи її під запити клієнта.

Тепер, щоб відправити посилку з Італії "від дверей до дверей", не потрібно нікуди йти: достатньо заповнити спеціальну форму на сайті компанії, яка займається перевезенням – і за вас все зроблять кваліфіковані працівники.

Для кого актуальні організовані перевезення з Італії? Послугами Fast Delivery користуються клієнти онлайн-бутиків, а також підприємці і приватні особи, які відправляють в Україну товари промислової групи, комплектуючі, особисті речі, документи, кореспонденцію.

Дізнайтеся просто зараз, що дозволено доставляти в Україну з Італії і скільки буде коштувати послуга перевезення. Перевірений спосіб економії – консолідація вантажу. Ми підкажемо, як відправити і отримати товар із максимальною економічною вигодою.

 

Як отримати посилку з Італії в Україні за декілька днів?

 

Доставка з Італії в Україну можлива декількома способами:

автомобільний транспорт

залізничний транспорт

авіаційний транспорт

Ми пропонуємо найбільш ефективний спосіб – експрес-перевезення літаком, яка триватиме всього декілька робочих днів, а також повністю візьмемо на себе процедуру з митного очищення вантажу.

Доставка збірних вантажів з Італії – надійний спосіб економії. За необхідності, ми зробимо перепакування, що істотно зменшить параметри вантажу, і попередить його деформацію під час перевезення.

 

Доставка з Італії з Fast Delivery – ваша перевага!

 Доставка з Італії з Fast Delivery

Доставка з Італії – один із найбільш розвинених географічних напрямків нашої компанії. Ми пропонуємо оперативність, високий рівень обслуговування і повне збереження вантажу, який перевозиться.

Зверніться до нас, якщо вас цікавить термінове перевезення малогабаритних вантажів з Італії: одягу, взуття, косметики, аксесуарів, електроніки, автозапчастин, продуктів харчування тощо.

Сформувати заявку можна онлайн, а консультація з будь-яких тематичних питань є безоплатною.

У нас працює розвинена мережа поштових посередників в Італії, що гарантує якість реалізованих завдань із боку відправника.

Вартість доставки розраховується на підставі параметрів вантажу, проте клієнти Fast Delivery користуються привілеєм: знижкою до 50 %, яку надають наші міжнародні партнери. А це – ще один аргумент для звернення до нас!

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.