Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Як замовити доставку вантажу в компанії «Fast Delivery»

Схема співпраці з нами проста

 

Схема співпраці з нами проста

Ви повідомляєте нам розміри та вагу вантажу у форматі Довжина х Ширина х Висота, вага ХХ кг, і ми одразу повідомляємо Вам вартість перевезення та його терміни. Якщо є потреба, можемо укласти договір. Після цього Ви заповнюєте анкету, в якій вказуєте адресу та ім'я відправника, характер вантажу та його габарити. Отримавши ці дані, ми викликаємо до Вас кур'єра, який забирає посилку. За кілька днів вантаж буде у Вас.

Зверніть увагу, що тариф на перевезення розраховується або з реальної ваги, або з об'ємної, залежно від того, що більше.

Як зробити замовлення?

Оформити своє замовлення Ви можете через одну з форм онлайн ("Оформити замовлення", "Оформити заявку на підрахунок вартості") або по телефону. Фахівці компанії самостійно підготують усі необхідні документи на основі наданої Вами інформації про вантаж. Вже за 3 дні Ви зможете отримати Ваш товар.

Доставка компанією Fast Delivery здійснюється за принципом від дверей до дверей. Ми самі забираємо вантаж там, де вказує клієнт, і потім контролюємо всі етапи його доставки до кінцевої адреси. Такий варіант послуги дозволить Вам позбавитися необхідності пошуку окремих сервісів доставки на кожному етапі. Крім того, це відмінна можливість заощадити на доставці.

Гарантуючи доставку вантажу збереженим і без пошкоджень, ми надаємо максимально зручні варіанти оплати послуги. Провести Ви її можете як за готівковим, так і за безготівковим розрахунком після прибуття товару в Україну.

Вартість доставки з Китаю складає від 8 дол. за 1 кг.

Якщо Ви здійснили кілька замовлень у різних місцях, ми самостійно зберемо всі Ваші товари та доставимо їх одним вантажем. Це зручно та вигідно! Також ми можемо перепакувати Ваш вантаж, що дозволить скористатися послугою за вигіднішим тарифом.

Наш головний принцип роботи – комфорт та вигода для кожного клієнта!

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.