Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка із США в Україну

Багато жителів України купують у США якісні недорогі речі: одяг, побутову техніку, електроніку, шкіргалантерею, взуття, аксесуари. Особливої важливості при оформленні дистанційної покупки в інтернет-магазинах набуває вартість доставки вантажу в Україну. 

Десятки компаній пропонують свої послуги, гарантуючи надійність, економічну ефективність і швидкість перевезення. Як вибрати кращий варіант із різноманіття пропозицій, ми розповімо далі в статті.

Доставка із США за три робочих дні: експрес-перевезення від Fast Delivery

Доставка з США

Наших співвітчизників найчастіше цікавить швидка доставка товарів і вантажів із США, що пов'язано з розвитком економічних взаємовідносин між країнами й інтенсивністю приватних поштових операцій.

Америка є провідною економічною державою, належить до лідерів країн, які експортують та імпортують. Активна зовнішня торгівля, заснована також на популяризації онлайн-шопінгу, вимагає вдосконалення ринку вантажоперевезень, щоб замовник міг отримати свій товар у максимально короткі терміни і повністю збереженим.

Географія торгових угод, які проводять США, передбачає наявність розвиненої партнерської мережі на всіх континентах. У групу взаємодії входять і контрагенти з України, які займаються пришвидшеною доставкою дозволених для перевезення вантажів за декілька робочих днів.

Модернізовану систему доставки вантажів і посилок із США в Україну впроваджує компанія Fast Delivery, серед клієнтів якої – представники малого бізнесу, оператори спільних закупок товарів для інтернет-шопінгу, а також приватні особи.

Ми допоможемо здійснити також доставку з Америки коштовних бандеролей, документів і кореспонденції. Авіадоставка у Київ у мирний час тривала три робочих дні, у вказаний термін враховано також заходи з митного оформлення.

Зараз у зв'язку з воєнним станом в країні час доставки збільшився. Якщо вас цікавлять більш точні строки, звертайтесь до менеджера. 

Особливості доставки з Америки

Доставка з Америки

Вантажоперевезення з Америки в Україну передбачають широкий перелік товарів промислового сегменту. У США замовляють взуття, брендовий одяг, аксесуари для дому, побутову і комп'ютерну техніку, косметику, іграшки.

Лояльні розцінки і висока якість всього товарного асортименту сприяють глобалізації інтернет-покупок, а терміни, які пропонують активні гравці ринку експрес-доставки з США, можна порівняти з послугами стандартних перевізників всередині країни.

Великі компанії, які беруть участь у американському імпорті, цікавляться доставкою в Україну автомобілів, тракторної техніки, катерів і комплектуючих. Все ж, основна частина операцій – це доставка негабаритних вантажів із США, тарифи на які є доступними.

Авіадоставка із США – найбільш бажаний варіант вантажоперевезень, що аргументовано зокрема розвиненістю внутрішнього повітряного сполучення – в Америці функціонує понад 5 тисяч сучасних аеропортів із відповідною інфраструктурою.

Логістичні схеми включають також розмитнення, що мінімізує кількість організаційних процедур й істотно скорочує час перевезення. Для порівняння: морська доставка контейнера із США триває до 30 днів з оформленням всіх необхідних документів, при цьому ніхто не дає 100 % гарантії збереження вантажу.

Авторитетні перевізники із США в Україну

доставка посилок з США в Україну

Найвідоміші і авторитетні служби доставки, які відрізняються першокласним сервісом – це компанії UPS, Fedex, DHL. Лімітна сума безмитної відправки вантажу, встановлена законодавством, на сьогодні, складає 150 євро. Якщо посилка із США коштує дорожче актуального ліміту, доведеться сплачувати митний збір і оформлювати відповідні документи.

Корпорація UPS має у своєму розпорядженні власними авіалініями, логістичними центрами декількох підрозділів і продуманої системи доставки, яка охоплює більше 220 країн світу. Компанія працює з усіма майданчиками, з юридичними і фізичними особами. Відправка посилок – через відділення служби чи з допомогою кур'єрської доставки.

Тарифи на відправку вантажів «UPS» представлені на сайті компанії в таблицях. Вартість доставки посилок розраховується з урахуванням рівня сервісу, регіону прибуття, ваги вантажу, кількості додаткових послуг.

Глобальна  логістична компанія DHL співпрацює з комерційними організаціями і фізичними особами, надає комплекс послуг з прийому,  відправки посилок із США в Україну, в стандартному і терміновому порядку. Повна інформація про послуги, механізм розрахунку вартості представлені на офіційному сайті корпорації.

Компанія FedEx спеціалізується на кур'єрській доставці посилок, документів, пакетів, а також великогабаритних, важких і нестандартних вантажів. Це один із найнадійніших перевізників, яка займає близько 70 % ринку кур'єрських послуг США і Канади, і значну частину ринку європейських країн. Послуги компанії поширюються на 220 країн світу.

Логістична компанія Meest Express відправляє посилки кур'єрською службою або через поштові відділення. Вантаж доставляється авіаційним і морським транспортом. Термін доставки – від двох днів до одного місяця, залежно від схеми маршруту.

Перераховані варіанти доставки посилок із США в Україну зручні для тих, хто має партнерські зв'язки і перерахованими службами, чи працює з певними постачальниками, які користуються вказаними сервісами. Для покупців, яким необхідне експрес перевезення «під ключ», вигідніше укласти договір із надійним українським партнером-перевізником.

Переваги доставки товарів із США компанією Fast Delivery

USA UA Delivery

Ми пропонуємо лояльні тарифи на вантажне перевезення літаком із можливістю істотної економії коштів. Окрім доставки із США збірних вантажів, що обійдеться недорого, ми впроваджуємо політику здешевлення за рахунок підвищення об'ємів вантажу. Що більша вага товарної партії – то нижчою є ціна транспортування кожного кілограма.

Ми попереджаємо будь-які комерційні ризики. Зручна форма оплати (готівковий та безготівковий розрахунок) передбачає внесення грошей після доставки вантажу із США в аеропорт Києва.

У переліку послуг, пов'язаних з оперативною доставкою із США, – перевезення «від дверей до дверей», авіафрахт чи доставка «під ключ».

Індивідуальна консультація на всіх етапах доставки орієнтована на оптимізацію логістичної схеми з пошуком найбільш зручного варіанту перевезення (вибір моделі залежить від типу вантажу, ефективності комерційної діяльності клієнта, персональних уподобань).

Ми практикуємо консолідацію вантажів, що актуально для клієнтів, які співпрацюють із декількома постачальниками в Америці. Наші представники на американському боці безоплатно заберуть актуальний товар за адресою в США, вказаній безпосередньо замовником.

Широкий перелік ЗЕД-послуг включає і експортні операції: ми займемося оформленням всіх митних і супроводжувальних документів і проконтролюйте процес проходження митниці. У випадку необхідності, товар буде додатково спаковано, що істотно зменшить ризик його деформації під час перельоту.

При сучасному рівні технологій, оформити заявку на доставку вантажу із США можна через сайт або по телефону. Вам достатньо вказати базові параметри посилки (вагу і геометричні параметри коробки, кількість упаковок), щоб наш фахівець грамотно розрахував попередню вартість доставки.

Для деталізації алгоритму авіаперевезень вантажів із Америки, будь ласка, звертайтеся до нашого представника. Ми пропонуємо доступну схему співпраці і дотримуємося повної конфіденційності!

Комплексні послуги відправки посилок із США

Комплексні послуги відправки посилок із США

Індивідуальний підхід дозволяє використовувати можливості перевізника з максимальною користю для двох сторін. Замовник позбавляється клопоту оформлення документів, зайвих витрат, необхідності вивчення законодавства, заповнення багатьох паперів, оплати митного збору та інших дій. Виконавець отримує постійного клієнта, що додає плюс до ділової репутації.

Компанія Fast Delivery спеціалізується на авіаперевезеннях вантажів різного призначення. Завдяки детально пропрацьованій логістиці і надійним партнерським зв'язкам, час адресної доставки складає 1-3 дні. Наші спеціалісти продумують кожну операцію, прагнучи максимально знизити витрати клієнта. На повітряних судах перевозяться генеральні і збірні вантажі, у тому числі промислова апаратура, запчастини для автомобілів, продукти харчування, фармацевтичні препарати, побутова техніка й інструменти. До переліку послуг входять:
перевага 1

страхування матеріальних цінностей і відповідальності

перевага 2

оформлення митної документації у повному об'ємі

перевага 3

сприяння пошуку партнера в США

перевага 1

комплекс складських операцій (розвантаження, сортування, зберігання)

 
перевага 3

супровід вантажів

Участь спеціалістів Fast Delivery позбавить клієнтів від збитків, пов'язаних із простоями в дорозі, псуванням чи втратою майна. Експрес-доставка вантажів із США – це детально відпрацьовані процеси, у яких всі можливі події прораховані і передбачені.

Як оформити замовлення на доставку посилки із США?

Зателефонуйте менеджеру компанії Fast Delivery і сформулюйте суть вашого замовлення, або сформуйте заявку з необхідною інформацією на сайті. Спеціалісти фірми зроблять попередній розрахунок після складання маршруту перевезення. Якщо клієнта влаштовує вартість  послуг, беремося до детального пропрацювання схеми транспортування товарів.

Відповідно до умов договору, наша компанія відповідає за збереження вантажу і дотримання термінів доставки. Посилки і товари доставляються за вказаною адресою – на склад, у офіс, магазин, додому. Всі дії з оформлення, складування, навантаження, супроводу вантажу здійснюються суворо і відповідно до нормативного законодавства.

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.