Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Експрес-доставка документів

Експрес-доставка документів з України та в Україну: високоякісне обслуговування від Fast Delivery

Експрес-доставка документів

Із появою та розвитком сучасних засобів миттєвого зв'язку (телефону, факсу, Інтернету) послуги класичної пошти багато в чому скасовано. Утім, міжнародна доставка документів залишається досить частою потребою. Це стосується насамперед документації з наявністю справжнього підпису та мокрої печатки, а також секретних файлів, фотографій та паперів, які необхідно передати особисто в руки.

Щодня в Україні проводяться сотні операцій, пов'язаних із надсиланням листів та документів за кордон. Цінні папери, що стосуються різних галузей діловодства, а також особистого життя клієнтів, потребують швидкого, а головне – надійного перевезення, без найменшого ризику псування, а втрати і поготів.

Міжнародна експрес-доставка документів, яку практикує компанія Fast Delivery – це абсолютно новий підхід до поштових операцій, заснованих на принципах:

  • конфіденційності;

  • відповідальності;

  • цінової лояльності.

Ви можете недорого надіслати документи за кордон до будь-якої точки світу (Європу, Азію, Америку), не переймаючись питанням, чи отримає їх адресат.

Завдяки впровадженню індивідуального підходу йти на пошту, щоб переслати документи за кордон, уже не потрібно. Комплексна послуга відправлення «під ключ» позбавляє клієнта додаткових організаційних дій. Економія вашого часу – наше головне завдання!

Особливості та переваги міжнародної доставки документів: коли за справу беруться професіонали!

міжнародна доставка документів за кордон

Навіть якщо на даний момент експрес-доставка документів як послуга вас не цікавить – не виключено, що в майбутньому вам не буде потрібно надійна компанія з пересилання бандеролей та листів за кордон.

Найчастіше сервісом міжнародної доставки пошти користуються фірми та компанії, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність.

Швидко переслати документи за кордон із Києва потрібно з нотаріальною метою або для підтвердження особистості.

Серед клієнтів, які вдаються до експрес доставки документів, – люди, які планують діагностику та лікування за кордоном, а також майбутні абітурієнти європейських та американських вишів.

Швидка доставка документів за кордон – це не лише пересилання пакета авіатранспортом.

Клієнта цікавить, щоб пошту було відправлено ​​у вказаний час на конкретну адресу, тобто, щоб адресат отримав важливий конверт вчасно.

Наша компанія підходить до процесу з повною відповідальністю та виконає доставку документів з рук в руки по всьому світу.

 

практичний досвід

чекпоінт Fastdelivery

успішної кур'єрської діяльності, що підтверджено клієнтською базою, що постійно розширюється, і позитивними відгуками замовників;

повна взаємодовіра

чекпоінт Fastdelivery

дотримання конфіденційності;

ділові якості

чекпоінт Fastdelivery

оперативність, компетентність та високий професіоналізм;

демократична тарифікація

чекпоінт Fastdelivery

(дізнатися вартість швидкої доставки документів за кордон у конкретному випадку ви зможете до оформлення заявки на пересилання);

регулярне розширення

чекпоінт Fastdelivery

географічної карти, вдосконалення поштових процесів, пошук шляхів оптимізації логістичних маршрутів з метою скорочення часу на доставку та підвищення якості послуги;

злагоджена робота

чекпоінт Fastdelivery

Всіх співробітників компанії, які розуміють, що вимога клієнта в експрес-доставці документів - не його особиста забаганка, а життєва необхідність.

Ми завжди працюємо за налагодженою до дрібниць системою, оскільки не приймаємо неефективних схем!

Оформлення довгострокової співпраці – хороший варіант отримати постійного перевізника для регулярного експрес-надсилання документів день у день і особисто в руки.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.