Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Про компанію Fastdelivery

Компанія «Fast Delivery» – це ваш надійний помічник у сфері доставки. Співпрацюючи із провідними світовими службами доставки протягом більше ніж трьох років, ми отримали великі знижки на перевезення, що дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам максимально вигідні умови – знижку до 50 % на послуги.

Про компанію Fastdelivery

Скориставшись нашими послугами, ви зможете отримати такі переваги:

  • доставку в найкоротші терміни – Європа – 1-2 дні, США – 3-4 дні, Китай – 3-4 дні (мається на увазі доставка виключно у робочі дні);
  • вигідні ціни – доставка з Китаю вам коштуватиме від 8 дол. за 1 кг;
  • умови доставки від дверей до дверей (у Китаї представник компанії забирає товар із зазначеного місця та доставляє його в Україну за тією адресою, яку вказує клієнт; при цьому сам клієнт не має необхідності відстежувати кожен етап перевезення товару);
  • зручна система оплати, яка передбачає можливість готівкової чи безготівкової оплати після прильоту вантажу до України.

Також ми надаємо таку послугу як консолідація вантажів

Якщо ви замовляєте кілька товарів у різних постачальників або виробників, ми самостійно збираємо всі ваші замовлення на складі в Києві. На свою адресу ви вже отримуєте один сформований вантаж. За потреби ми можемо перепакувати його, що дозволить вам отримати більш вигідний тариф.

Доставка від компанії Fast Delivery – це просто, оскільки всі необхідні документи ми підготуємо самі. Клієнту потрібно лише вказати адресу та найменування товару, і через 3 дні він зможе благополучно забрати свій вантаж.

Крім того, ми передбачаємо додавання перевізника, який за рахунок збільшення часу доставки дасть можливість клієнту значно заощадити на його вартості. Який із варіантів зручніше – вибирати вам.

Якщо ви хочете отримати своє замовлення вчасно, цілим та неушкодженим, і при цьому заощадити – компанія «Fast Delivery» до ваших послуг!

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.