Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка з України в Китай

Доставка з України в Китай

Відправка посилок у Китай з України

Торгово-економічні та соціальні зв'язки України та Китаю стають дедалі масштабнішими, а також мають тенденцію до розширення. Документи, товари, зразки нової продукції надсилають до КНР суб'єкти підприємництва та приватні особи. Кожен відправник має свою мету, фінансові можливості, вимоги до термінів доставки. Надіслати посилку до Китаю з України можна через поштові відділення та спеціалізовані служби. У першому випадку доведеться чекати 2-3 тижні до моменту вручення посилки, у другому – не більше 3 днів.

Які посилки відправляють у Китай з України?

Доставка з України в Китай посилок і бандеролей є особливо важливою для покупців товарів на міжнародних торгових онлайн-майданчиках. Низькі ціни – головний стимулятор попиту на всі види китайської продукції. Українських споживачів приваблює насамперед електронна техніка, на другому місці – одяг та дитячі товари, далі йдуть предмети інтер'єру, меблі, спортивний інвентар, іграшки. Китайські виробники славляться вмінням створювати гарні дизайни для ґаджетів, оснащувати техніку величезною кількістю функцій, тому популярність виробів із Піднебесної зберігається на високому рівні.

Посилки з покупками адресату вручаються особисто в руки або він отримує вантаж на офіційному пункті прийому та видачі замовлень. Щодо формату доставки, посилки надсилаються або окремими пакетами конкретному замовнику, або надходять до міст України у складі консолідованих вантажів.

Відправлення вантажів до Китаю з України нерідко пов'язане із отриманням бракованих виробів. Китайські постачальники готові зробити заміну виробу, але після повернення браку. При цьому повернути товар слід якнайшвидше, уклавшись у регламентовані терміни (у кожного виробника – різні обмеження щодо дат прийому речей). Найбільш поширені причини, з яких здійснюється доставка товарів до Китаю, – це:

перевага 1

тріщини на екранах смартфонів, ноутбуків та планшетів

перевага 2

погана фіксація деталей (перемикачів, кнопок, екранного скла)

перевага 3

технічні дефекти (недостатньо яскраве зображення, проблеми зі звуком, мікрофоном тощо

На жаль, брак зустрічається й у медичних приладах особистого користування (тонометри, ваги, пульсометри), автомобільних запчастинах, годинникових механізмах, погодних станціях. Найчастіші причини повернення одягу – розбіжності розмірів, неправильний вибір забарвлення, неякісне внутрішнє оздоблення. Інтер'єрні прикраси зазвичай повертають при невідповідності виробу зображенню в каталозі. Компанія-постачальник за умовами договору або замінює товар, або повертає гроші.

Як оперативно відправити посилку в Китай з України?

Як оперативно відправити посилку в Китай з України

Доставка посилки з України в Китай є складним для тих, хто ніколи раніше не користувався цією послугою. Насправді, за допомогою професійної служби можна виправити неприємну ситуацію швидко та з мінімальними витратами. Зв'яжіться із продавцем, надішліть фото бракованого виробу. Домовитеся про заміну товару у визначений термін. Використовуючи можливості партнерських компаній, фірма Fast Delivery доставить посилку до Китаю за 2-3 доби. Додатковий сервіс – врегулювання питання із продавцем щодо пересилання нового товару в Україну.

Відправка комерційних вантажів

Якщо вам необхідно відправити вантаж до Китаю з комерційною метою (документи, зразок продукції, важливий контракт), наші фахівці виконають доручення, гарантуючи:

  • оперативність;
  • конфіденційність;
  • передачу особисто в руки вказаним особам.

Ми досконало знаємо законодавство, яке регулює експрес-пересилку вантажів різного призначення (як окрему посилку, так і у складі консолідованих вантажів). У нас ніколи не буває збоїв у роботі, пов'язаних із некоректним оформленням документації, втратами чи псуванням матеріальних цінностей. Ми працюємо чітко за графіком, дотримуючись домовленостей із клієнтом.

Переваги відправки вантажів у Китай за допомогою Fast Delivery

Компанія Fast Delivery спеціалізується на експрес-доставці посилок та невеликих вантажів вже протягом 3 років. Наші гарантії ─ це:

перевага 1

мінімальні терміни доставки до будь-якої країни світу (1-5 днів)

перевага 2

надійність (схеми пересилання відпрацьовано детально)

перевага 3

підготовка комплекту документів відповідно до норм законодавства

перевага 3

постійний зв'язок із клієнтом

Надаємо безоплатні консультації з питань відправлення та отримання посилок, розрахунку вартості. За рахунок партнерських програм ми утримуємо найнижчі ціни на конкурентному ринку. Якщо потрібна експрес-доставка вантажу до Китаю з Києва або в інші країни – оформіть заявку на сайті. Наш менеджер зателефонує для узгодження деталей замовлення.

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.