Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка вантажів у Латвію з України

Доставка вантажів у Латвію з України: експрес-перевезення за 1-2 дні

доставка вантажів до Латвії

Комплексом послуг, пов'язаних із доставкою вантажів у Латвію з України займаються численні вітчизняні компанії, але не всі виконують покладені на них завдання:

  • якісно;
  • із дотриманням високих європейських стандартів;
  • у максимально стиснуті терміни.

Якщо вас цікавить експрес-доставка в Латвію малогабаритного вантажу, приватної посилки, бандеролі, листа, документів чи кореспонденції – просто зателефонуйте в компанію Fast Delivery.

Наша фірма – один із лідерів на ринку міждународної доставки, що підтверджують не тільки відгуки багаточисленних клієнтів. У нас – розвинена мережа ділових партнерів, до яких належать кур'єрські і логістичні компанії зі світовою репутацією, а тому ми гарантуємо доставку в будь-яке місто Латвії без найменших ризиків!

Традиційний спосіб транспортування вантажів у Прибалтику – автомобільним чи залізничним транспортом. Із появою можливості здійснювати експрес-доставку літаком, істотно скоротилися треміни перевезення і покращилася якість наданих послуг.

 

Переваги доставки в Латвію з України компанією Fast Delivery

 

Ми забезпечимо доставку вантажу в Латвію «під ключ», що позбавить вас від низки організаційних питань. За необхідності, фахівці проконсультують, як доцільніше упаковати посилку чи виконають перепакування перед навантаженням.

До спектру наших завдань входить оформлення імпортно-експортної документації, що також мінімізує вашу участь у алгоритмі.

Ми пропонуємо демократичні розцінки на надання поштових послуг, а також можливість отримання 50 % знижки. Вартість доставки залежить від базових факторів: ваги, габаритів вантажу, маршруту руху, способу пересилки.

Оформити заявку на перевезення можна онлайн, що також сприяє економії вашого часу. Консультація фахівця Fast Delivery оплати не потребує, але може виявитися цілком корисною для тих, хто займається доставкою в Латвію вперше.

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.