Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка посилок з України в Литву

Найвигідніші умови доставки посилок з України в Литву від компанії Fast Delivery

доставка посилок з України до Литви

Якщо у вас виникла необхідність якісно, безпечно, а головне – швидко, провести доставку посилки з України в Литву, ми готові в цьому допомогти! Компанія Fast Delivery пропонує найбільш ефективний спосіб транспортування бандеролей, малогабаритних вантажів, листів і кореспонденції – літаком.

Авіадоставка посилок з України в Литву займає до 3 робочих днів, що важливо у тих випадках, коли мова йде про терміновість. Крім того, це можливість уникнути додаткових організаційних навантажень, пов'язаних із проходженням митного контролю. Оформлення всієї документації ми візьмемо на себе. Все, що вам необхідно зробити – оформити замовлення на доставку через наш сайт.

Представник Fast Delivery проведе попередню калькуляцію доставки. Вартість перевезення буде залежати від маршруту, параметрів посилки і способу транспортування. Ми пропонуємо найбільш оптимальний прайс, а також підкажемо перевірений спосіб зниження ціни без втрати на якості послуги.

 

Швидка доставка з України в Литву: засікаємо час!

 lithuania common

Доставка посилок з України в Литву не менш розповсюджена поштова послуга, ніж перевезення в Германію, Чехію, Польщу, Австрію й інші країни ЄС. Активізації ринку сприяє економічним і соціально-культурним взаємовідносинам між державами.

Ваші родичі мешкають у Вільнюсі, Каунасі, Клайпеді, Тракаї чи іншому литовському місті, а ви хочете відправити їм гостинці? Є необхідність доставки промислових зразків, кореспонденції чи документів у Литву з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та інших міст?

Якими б мотивами не було підтверджено ваше бажання доставити посилку з України в Литву, довірити це складне завдання необхідно тільки професіоналам, які добре розуміються також і на законодавчій базі.

Ми гарантуємо нашим клієнтам доставку «під ключ», що істотно спрощує ланцюжок оформлення і відправки вантажу.

Ми знаємо, як зробити транспортування максимально безпечним, щоб відправлена вами посилка прибула у цілості та збереженні.

Чому варто довірити перевезення вантажів з України до Литви компанії FastDelivery

Компанія Fastdelіvery пропонує надійні й ефективні послуги з доставки вантажів з України в Литву, забезпечуючи клієнтам високий рівень сервісу й оперативне виконання замовлень. Ми пишаємося тим, що надаємо послуги доставки, засновані на ключових принципах якості, надійності й професіоналізму.

Однієї з наших особливостей є оперативність доставки. Завдяки нашому досвіду і якісно налагодженим логістичним процесам, ми здійснюємо перевезення вантажів з України в Литву за мінімальний час. Для прикладу, доставка з Китаю у Варшаву займає всього 3 дня, що робить нас ідеальним вибором для клієнтів, що цінують швидкість і ефективність.

Ми також забезпечуємо повний цикл обслуговування "від дверей до дверей". Це означає, що наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що ми беремо на себе всі аспекти доставки, починаючи із забору вантажу й закінчуючи його доставкою до місця призначення в Литві. Це значно спрощує процес для наших замовників і дозволяє їм зосередитися на своєму бізнесі.

Одним з важливих елементів наших послуг є митне оформлення вантажів. Наша компанія має досвід і знаннями, необхідними для ефективного проходження митних процедур, що гарантує безпека й надійність перевезень. Крім того, ми забезпечуємо імпорт і експорт вантажів в 245 країн миру, що робить нашу компанію ідеальним партнером для міжнародних перевезень.

Швидка доставка

Іконка Доставка з Китаю до Варшави за 3 дні

Від дверей до дверей

Іконка Від дверей до дверей

Митне оформлення вантажів

Іконка Митне оформлення вантажів

Імпорт/експорт до 245 країн світу

Іконка Імпорт/експорт до 245 країн світу

Авіадоставка «під ключ»

Іконка Авіадоставка «під ключ»

Працюємо з Юр. Особами

Іконка Митне оформлення вантажів

Більше 8 років на ринку

Понад 8 років на ринку
 

Гарантія термінів

Іконка Митне оформлення вантажів

Серед переваг нашої компанії – продуманий до найдрібніших деталей алгоритм логістики, а також професійність працівників. Телефонуйте – і ми зробимо відправку вашого вантажу найближчими годинами!

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.