Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка посилок з України в Литву

Найвигідніші умови доставки посилок з України в Литву від компанії Fast Delivery

доставка посилок з України до Литви

Якщо у вас виникла необхідність якісно, безпечно, а головне – швидко, провести доставку посилки з України в Литву, ми готові в цьому допомогти! Компанія Fast Delivery пропонує найбільш ефективний спосіб транспортування бандеролей, малогабаритних вантажів, листів і кореспонденції – літаком.

Авіадоставка посилок з України в Литву займає до 3 робочих днів, що важливо у тих випадках, коли мова йде про терміновість. Крім того, це можливість уникнути додаткових організаційних навантажень, пов'язаних із проходженням митного контролю. Оформлення всієї документації ми візьмемо на себе. Все, що вам необхідно зробити – оформити замовлення на доставку через наш сайт.

Представник Fast Delivery проведе попередню калькуляцію доставки. Вартість перевезення буде залежати від маршруту, параметрів посилки і способу транспортування. Ми пропонуємо найбільш оптимальний прайс, а також підкажемо перевірений спосіб зниження ціни без втрати на якості послуги.

 

Швидка доставка з України в Литву: засікаємо час!

 

Доставка посилок з України в Литву не менш розповсюджена поштова послуга, ніж перевезення в Германію, Чехію, Польщу, Австрію й інші країни ЄС. Активізації ринку сприяє економічним і соціально-культурним взаємовідносинам між державами.

Ваші родичі мешкають у Вільнюсі, Каунасі, Клайпеді, Тракаї чи іншому литовському місті, а ви хочете відправити їм гостинці? Є необхідність доставки промислових зразків, кореспонденції чи документів у Литву з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та інших міст?

Якими б мотивами не було підтверджено ваше бажання доставити посилку з України в Литву, довірити це складне завдання необхідно тільки професіоналам, які добре розуміються також і на законодавчій базі.

Ми гарантуємо нашим клієнтам доставку «під ключ», що істотно спрощує ланцюжок оформлення і відправки вантажу.

Ми знаємо, як зробити транспортування максимально безпечним, щоб відправлена вами посилка прибула у цілості та збереженні.

Серед переваг нашої компанії – продуманий до найдрібніших деталей алгоритм логістики, а також професійність працівників. Телефонуйте – і ми зробимо відправку вашого вантажу найближчими годинами!

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.