Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка посилок в Італію з України

Швидка і якісна доставка посилок в Італію з України

посилка в Італію з України

Посилка в Італію з України терміном доставки до трьох робочих днів? Для когось це здасться фантастикою, але стереотипи руйнує компанія Fast Delivery, яка займається міжнародними вантажоперевезеннями по всій земній кулі протягом декількох років.

Завдяки застосуванню найновіших логістичних технологій і суворому дотриманню взятих на себе обов'язків, ми забезпечуємо комфорт і надійність у одному із найскладніших і відповідальніших секторів життя.

Наші фахівці організовують транспортування посилки «під ключ», беручи на себе вирішення всіх супутніх завдань, у тому числі й оформлення митних документів. Відповідальність – наш пріоритет. Ми поважаємо ваше право на користування міжнародним поштовим сервісом і маємо намір зробити все, щоб ви звернулися до нас еще і ще.

 

Відправка вантажу від «А» до «Я»

 

Доставка посилок з України в Італію – один із пріоритетних напрямків діяльності Fast Delivery. Серед наших клієнтів – не тільки приватні особи, але і бізнесмени, представники великих комерційних фірм та організацій, для яких пересилка бандеролей, листів, документів, кореспонденції є частиною їхньої корпоративно роботи. Їм важливі не лише найшвидші терміни пересилки, але і гарантія безпеки, адресна доставка з рук у руки.

Експрес-перевезення літаком – ідеальне рішення, коли відправити вантаж в Італію потрібно сьогодні з отриманням післязавтра. Швидке подолання дистанції маршруту і скорочений алгоритм митного огляду – ті переваги, які є тільки у авіапошти! Переконайтеся в цьому на власному досвіді.

 

Перевезення дрібних вантажів від дверей до дверей

 

Зміцнення соціально-економічних зв'язків між Україною і державами ЄС сприяє глобалізації і вдосконаленню сектору міжнародних вантажоперевезень. У масі цікавих та вигідних на перший погляд пропозицій важливо відшукати найбільш прийнятну саме для вас. Велику роль відіграє репутація компанії, яка готова здійснити транспортування.

  • Ми пропонуємо демократичні тарифи на весь спектр поштових послуг, а також підкажемо, як знизити витрати на доставку посилки в Італію (за рахунок оптимізації упаковки, консолідації вантажу).
  • Ми гарантуємо не тільки оперативність, але і повне збереження змісту посилки, оскільки знаємо, наскільки це важливо для відправника і отримувача.
  • Для організації експрес-доставки ми залучаємо лише офіційні логістичні і кур'єрські служби, які мають багаторічний досвід роботи у представленому секторі.
  • Безоплатна консультація нашого фахівця допоможе у тих випадках, коли ви відправляєте міжнародний вантаж вперше, і не знаєте, чи є допустимою пересилка тієї чи іншої товарної групи.

Якщо вас цікавить термінова доставка посилки в Італію або назад, або ж ваше географічне зацікавлення розповсюджується дещо далі європейського континенту – зв'яжіться з нами просто зараз.

Сформувати заявку зручно через сайт. Ми виконаємо калькуляцію, використовуючи параментри вантажу і скажемо, скільки коштує відправити посилку в Італію конкретно у вашому випадку.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.