Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка посилок в Німеччину з України

Доставка посилок в Німеччину з України: швидко і якісно з Fast Delivery

Посилка до Німеччини з України

Міжнародна експрес-доставка посилок з України в Німеччину – процес, який потребує ретельної організації, а також знання законодавчої бази і особливостей сучасної логістики.

Наша компанія пропонує доставку малогабаритного вантажу з України в Німеччину «під ключ» в максимально короткі терміни і за лояльною вартістю.

Ми гарантуємо високоякісне і безпечне транспортування документів, бандеролей, листів, товарних зразків, особистих речей, кореспонденції, а також коштовних вантажів від дверей до дверей, із рук у руки.

Ми знаємо, як зробити процес пересилки максимально комфортним і підкажемо, як зменшити вартість доставки без втрати у якості.

Ми проконсультуємо вас із питань як-от оформлення заявки онлайн, консолідація, перепакування, страхування вантажу, митне оформлення експорту-імпорту.

Наші фахівці допоможуть вам відправити посилку в Німеччину з України абсолютно легально, без залучення сумнівних посередників. Доставка триватиме не більше 3 робочих днів, а це означає, що інша сторона, яка знаходиться в Берліні, Гамбурзі, Мюнхені, Дрездені чи будь-якому іншому німецькому місті, отримає вашу посилку вже післязавтра!

 

Посилка з України в Німеччину за три дні: особливості експрес-пошти

 Багато посилок

Доставка вантажу з України в Німеччину – послуга дуже популярна як серед приватних осіб, так і серед організацій. Розширення соціальних, культурних і економічних зв'язків між двома країнами сприяє популяризації прискорених методів доставки дрібних вантажів. Комусь потрібно відправити в Німеччину з України посилку з гостинцями для друзів, хтось пересилає документи, що стосуються навчання, оздоровлення, бізнес-проєктів.

Режим стандартної доставки, яку пропонує більшість сегментних компаній, потребує часу, проте для сучасного ритму життя це не завжди комфортно, тому попит на авіадоставку з України в Німеччину активно зростає.

Серед переваг експрес-транспортування – не лише економія часу, але й дотримання всіх норм безпеки, що сприяє збереженню вантажу.

Мы співпрацюємо з надійними кур'єрськими службами, які спеціалізуються на ефективних способах доставки, що нівелює ризик деформації, втрати посилки або вручення її не за адресою.

Відгуки наших клієнтів підтверджують заявленений рівень репутації Fast Delivery. Якщо вам необхідно відправити посилку в Німеччину з України вже сьогодні – просто зателефонуйте чи напишіть нам онлайн. Посилка

Щоб дізнатися вартість пересилки, достатньо оперувати точними даними ваги і габаритів вантажу. Для пересилння не приймаються предмети, заборонені законом. У деяких випадках, при відправці коштовних чи спеціалізованих вантажів, знадобляться документи, які підтверджують їхнє походження і право власності.

Як відправити консолідовану посилку в Німеччину з України, з чого почати оформленне заявки «під ключ» – ці та інші запитання поставте нашому представнику.

Ми гарантуємо повну інформаційну підтримку кожного клієнта, незалежно від типу і параметрів посилки, що відправляється. Вся інформація про замовників, а так само і про зміст упаковок, – є суворо конфіденційною!

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.