Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Провезення обладнання через кордон

Провезення обладнання через кордон - Що потрібно знати

Компанія Fast Delivery надає комплексне сприяння в організації авіаперевезень вантажів різного призначення, у тому числі промислового і побутового обладнання, технічних пристроїв, механізмів, запчастин.

 Обладнання являє собою найбільш складний вантаж з точки зору провезення через кордон. Це пов'язано з великими і нестандартними габаритами, наявністю великої кількості ства елементів, що знімаються, складних механізмів і електронних компонентів, а також зі спеціальними вимогами до документації. Поєднання механічни вузлів і комп'ютерних блоків у сучасному промисловому обладнанні створює певні складнощі при оформленні митної документації.

 Яке обладнання везуть в Україну?

У загальному об'ємі імпорту обладнання, ввезеного в Україну, найбільша частка припадає на технологічні лінії, медичну апаратуру, будівельну і добувну спецтехніку. Обладнання надходить із країн ЄС, Китаю, Південної Кореї, США, Канади, Японії, ОАЕ та інших країн. Для кожного виду техніки оформлюється документація, до якої належать фотографії, детальний опис і схеми складання, креслення, специфікації, витяги з PDF-каталогу, інформація про виробника. Правильне оформлення митних документів і дотримання вимог з транспортування вантажів кожної категорії є головними умовами оперативного проходження обладнання через кордон.

Розмитнення технологічного обладнання: особливості процедури

провезення обладнання через кордон, розмитнення

Для проходження процедури митного очищення вантажу (обладнання) потрібно знати:

  • код УКТЗЕД (митний код із 10 цифр);
  • технічні характеристики (габарити, потужність, комплектацію, найменування вузлів і деталей);
  • область застосування (галузь промисловості, науки, медицини, побутової сфери тощо);
  • габарити і вагу (для правильного вибору транспорту);
  • клас небезпеки за ADR.

Правильне визначення коду УКТЗЕД при імпортних операціях є найважливішим завданням для міжнародних перевізників. Саме на підставі коду розраховуються ставки мита і ПДВ,  а також визначається перелік необхідних документів, які необхідно зібрати для провезення техніки через кордон (техпаспорти, сертифікати, допуски, дозволи, патенти та інші відомості).

Розрахунок вартості митних платежів

Розмір митних платежів прив'язано до вартості товарів. Що дорожче обладнання, то вище фінансове навантаження. Часто експортери вказують занижену вартість вантажу в рахунку-фактурі (інвойсі), щоб зменшити витрати. Проте детальні відомості про імпортовані і експортовані вантажі містяться у митній базі України, тому інспекторам не складе труднощів визначити реальну вартість матеріальних цінностей при зіставленні даних.

Але навіть у випадку вказання правдивої ціни, митники можуть чинити перешкоди, посилаючись на вартість аналогічних товарів, які ввозяться з Європи. У таких випадках потрібно заздалегідь підготувати низку документів: експортну декларацію відправника, банківське платіжне доручення, висновок оцінювачів (експертна оцінка), рішення митної лабораторії.

Розмір мита може бути нульовим, якщо товари відправляються в Україну з країн ЄАВТ (Норвегія, Швейцарія, Ісландія, Ліхтенштейн), з якими укладено міждержавний договір про застосування пільгових ставок. Для провезення кордон раніше експлуатованого обладнання, необхідно обов'язково провести експертну оцінку силами незалежної акредитованої організації.

Крім документів, на обладнання, яке перевозиться, необхідне підготувати папери для транспортування вантажу до пункту відправлення (аеропорту). У кожній країні діє своє дорожнє законодавство стосовно перевезення стандартних, негабаритних небезпечних вантажів. А крім того, водій вантажного автомобіля повинен мати достатньо досвіду для перевезення нестандартних вантажів по території конкретної країни.

Документи для юридичних осіб, необхідні при проведенні імпортних операцій

 

Для ввезення обладнання з-за кордону необхідні наступні документи:

  • карточка акредитації підприємства на митниці;
  • зовнішньоекономічний контракт;
  • рахунок-фактура (інвойс) – оригінал і переклад;
  • інформація про походження вантажу (сертифікат);
  • експортна декларація країни відправника;
  • документ митного транзиту (книжка МДП);
  • документи, які підтверджують походження вантажу;
  • товарно-транспортні накладні;
  • технічний опис продукції, каталоги.

До інших документів, які можут знадобитися на митних пунктах, відносяться: висновки митних органів про вартість вантажу, дозвіл СЕС, страховка, дані радіологічного контролю, прайси і калькуляційні розрахунки виробника, експортна декларація, фінансові документи (платіжні доручення, які підтверджують оплату обов'язкових платежів).

Документи для експортних операцій

При постачанні обладнання з України потрібні ті ж документи, що і для імпортних операцій (карточка акредитації фірми, зовнішньоекономічний контракт, інвойс, транспортні накладні, книжка МДП, каталоги, технічні відомості).

У рахунку-фактурі вказуєтьс країна походження вантажу, умови контракту і продажу. У наявності мають бути документи на придбання товару (договір, прибуткова накладна, налогова накладна) або калькуляція витрат, коли обладнання відправляє сам виробник. В останньому випадку потрібно оформити сертифікат походження формату СТ-1. До переліку дозвільних документів входять ліцензії, карантинні сертифікати. Всі фінансові документи також знадобляться при розмитненні обладнання, тому потрібно підготовити платіжні доручення, які підтверджують оплату митних платежів і послуг терминалу.

Перевезення обладнання через кордон з допомогою Fast Delivery

Які документи необхідні для перевезення через кордон.

Технологічне обладнання доставляється в Україну транспортними і комерційними повітряними лайнерами у розукомплектованому або у збірному вигляді (якщо це можливо). Вибір маршруту і транспорту визначається економічною доцільністю і умовами законодавства, яке регулює міжнародні вантажоперевезення.

Наша компанія надає комплексне сприяння в організації перевезення обладнання через кордон України. До переліку послуг входять:

  • визначення коду УКТЗЕД;
  • розрахунок митних платежів;
  • оформлення документів;
  • збір дозвільних паперів для ввезення/вивезення обладнання;
  • погодження ціни і розміру мита з митною службою;
  • погодження договірних зобов'язань із перевізниками;
  • представлення интересів під час розмитнення вантажу.

Заповніть заявку на сайті на надання послуги – ми призначимо час зустрічі, щоб погодити деталі співпраці. Кращою гарантією надійного партнерства з Fast Delivery є бездоганна репутація і кількість замовлення, яка неухильно збільшується.

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.