Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Переваги авіаперевезень

Переваги авіаперевезень: коли важлива швидкість доставки

 Переваги авіаперевезень: коли важлива швидкість доставки

У наш час доставка літаком користується підвищеним попитом: для людей, які знають ціну кожній хвилині, це єдиний спосіб доставки товару, вантажу чи посилки буквально «сьогодні на завтра».

Про те, як працює «повітряна пошта», добре знають клієнти компанії Fast Delivery, яка гарантує неймовірно короткі терміни виконання замовлення. Так, наприклад, посилку в Європу буде доставлено за 1-2 робочих дні, у Китай і США – не більше 4. Такі ж терміни встановлено і на імпорт. Фантастика!

Авіаперевезення користуються попитом як серед приватних осіб, так і серед організацій. Основна клієнтура сервису: підприємці, представники малого бізнесу, а також клієнти закордонних інтернет-магазинів. Із розвитком онлайн-шопінгу доставка товарів небом стала неймовірно популярною – на цьому побудовано роботу багатьох вітчизняних бутиків, які працюють на основі посередників.

Часто у замовника є на розгляді декілька способів перевезення вантажу чи бандеролі: морем, автомобільним і залізничним транспортом, але він свідомо вибирає більш коштовний авіа-варіант, чому?

Перелік переваг авіперевезень доволі широкий, що дозволяє закривати очі на фінансові «надбавки» за швидкість і комфорт.

 

Швидко, безпечно, надійно: чим вигідна експрес-доставка

 міжнародні авіаперевезення вантажів

  • Головна перевага організованих авіаперевозень – транспортування в максимально короткі терміни, що важливо для перевезення товарів, які швидко псуються коштовних вантажів, документів, кореспонденції тощо.
  • Авіапошта – це скорочення будь-яких відстаней! Очікування доставки обновок, придбаних в одному з інтернет-магазинів Америки, подібно до муки, і перевезення морем займе до месяця, а літаком – три дні.
  • Доставка авіатранспортом – це висока гарантія збереження вантажу. Не секрет, що умови зберігання в аеропортах – на більш високому рівні, ніж морських портів і залізничних станціях. Цей вид перевезення актуальний, передусім, для крихких, коштовних речей, наприклад, предметів мистецтва, які не витримують сирості і холоду.
  • Безпека і сервіс авіадоставки також на висоті: за статистикою, аварійність автомобільного і залізничного транспорту в десятки разів перевищує технічні форс-мажори з літаками. Зведено до мінімуму пошкодження товару безпосередньо при перельоті. Відсоток розкрадання близький до нуля, завдяки використанню в аеропортах на завантаженні і розвантаженні новіших систем моніторингу. Кількість претензій від замовників, які використовують авіаперевезення, також мінімальна.
  • Доставка літаком – це всього лише два митних контроля: при завантаженні (перед вильотом) і розвантаженні (після прильоту), тоді як інші види транспортування передбачає контроль на перетині кожного кордону.

 

Недолік – в нуль: вартість авіаперевезення можна знизити!

 

Високий рівень організації доставки літаком – безперечна перевага авіаперевезень. Але чи є шляхи зниження розцінок на послуги? Є!

Зменшити грошові витрати на транспортування товару літаком можна за рахунок:

  • оптимізації сортування, правильної упаковки товару, який відправляється (за необхідності, замовте послугу переупаковки);
  • консолідації (перевезення збірних вантажів);
  • вибору компанії, яка надає найбільш вигідні комерційні умови на доставку без зниження якості послуги.

Наприклад, компанія Fast Delivery (безперечний лідер у секторі міжнародних перевезень України) співпрацює з поштовими топ-службами зі всього світу. Результатом багаторічної співпраці стали значні знижки на доставку (до 50 %). Скористатися цим бонусом можуть всі без вийнятку клієнти компанії. Приєднуйтесь і ви!

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.