Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка з Amazon: що потрібно знати для вдалих покупок

доставка з Amazon

Amazon – це американський сервіс покупки товарів. Найбільший у світі інтернет-магазин, у якому представлено більше трьох десятків категорій товарів. Покупці всієї планети вигідно купують товари для дому, сім'ї, роботи і відпочинку. Проте проблема отримання покупки до недавнього часу серйозно хвилювала українських покупців, адже Amazon здійснює доставку тільки в межах Сполучених Штатів Америки. Хто гарантує перевезення товару з США в Україну? Нижче ви можете дізнатися нюанси і секрети вдалих покупок на Amazon.

Як працює Amazon

Здійснюйте приємні покупки на Amazon і не турбуйтесь про доставку

Американський інтернет-магазин популярних і рідкісних товарів постійно поповнює асортимент. Велику кількість продукції не представлено на українському, а часом навіть на європейському ринку. У цей момент на сайті Amazon можна придбати предмети гардеробу й інтер'єру, аксесуари, електроніку, побутову техніку, продукти харчування і товари для дітей, а також безліч новинок у різних сферах.

Варто відмітити, що продавці на Amazon – це підприємці зі всіх куточків світу, які ретельно вибирають і купують оптом продукцію на виробництвах з метою продажу через сервіс. Політику Amazon направлено на жорсткий контроль якості продукту, тому при покупці варто звертати увагу на рейтинг, як конкретного товару, так і самого продавця. Магазин працює по 100 % передплаті, а система оплати достатньо зручна – в один клік (при покупці на суму до $50) і з допомогою різних платіжних сервисів.

Організація вигідної доставки

доставка в Україну

Термін обробки замовлення на Amazon – не більше чотирьох годин, тому краще заздалегідь вибрати службу доставки вантажу в Україну. Не дивлячися на те, що транспортування товарів із США в Україну вже довгий час доступне вітчизняному покупцю, вибирати службу доставки потрібно уважно. Багато служб завищують вартість перевезення товару так, що вона може обійтися дорожче, ніж сама покупка.

Якщо ви збираєтеся придбати що-небудь в американському інтернет-магазині, не полінуйтеся дізнатися у друзів і знайомих, чи не потрібно їм щось придбати найближим часом – адже можна організувати спільну доставку. Вартість перевезення товару залежить, здебільшого, від відстані, тому збільшення ваги вантажу не дуже позначиться на сумі.

Компанія «Fast Delivery» давно займається транспортуванням вантажів в Україну зі всіх куточків світу. Доставку вашої покупки з Amazon буде виконано протягом 3-4 днів, залежно від розташування складу магазину, на якому знаходиться товар. Сервіс доставки «Fast Delivery» гарантує збереження вантажу, надає можливість вибору способу перевезення і приємно дивує клієнтів вигідною ціною. 

Читайте також про інші майданчики для інтернет-покупок.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.