Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Спільні покупки за кордоном: дешевше немає куди!

Спільні покупки за кордоном

Популярність спільних покупок зростає, відбираючи роботу у оптовиків. Шопери збираються разом через блоги, форуми, соціальні мережі, користуючись послугами спеціальних сайтів. Чим же так вигідні спільні викупи? Чи є ризик заплатити і залишитися без товару? Чи варто довіряти організаторам викупу і як стати учасником вигідної оптової покупки?

Переваги спільних покупок

Спільний викуп – це злагоджена організація декількох людей для купівлі товару у одного постачальника чи виробника з метою отримання найменшої ціни, частіше оптової. Збираються однодумці на спеціалізованих сайтах, групах у соціальних мережах і блогах. Часто є один організатор, який моніторить все, що відбувається в цей момент, щоб знайти найбільш вигідні акції. Організатор має встановлений відсоток із кожного товару, при цьому замовлення товару і пересилка його кінцевому покупцю лежить на ньому.

Спільні покупки за кордоном

Такий вид покупок має ряд переваг:

  1. Оптові ціни. Дуже часто закордонні продавці надають знижку лише у випадку покупки всього розмірного ряду однієї моделі чи при закупці товару на встановлену мінімальну суму. Для одиничного покупця це не вигідно, а об'єднавшись можна отримати хорошу ціну.
  2. Економія на доставці. Пересилка товару в іншу країну – недешеве задоволення і часто оплата пересилки виходить дорожчою за сам товар. У такому випадку придбати аналогічну річ дешевше в національному магазині за рогом. А ось спільна покупка розподіляє суму доставки на всіх учасників. При цьому продавець часто організовує безоплатну доставку товару в межах своєї країни, так званий шип.
  3. Мінімізація ризиків. Організатори працюють із перевіреними продавцями, тому шанс бути обдуреним наближається до нуля, і ви отримаєте свій товар через 2-4 тижні після його викупу.

Що пропонують організатори

Знижки

Безліч сайтів пропонують послугу спільних закупів. Вони живуть за рахунок отриманого від покупців відсотка, який не перевищує 15 % від вартості вибраного вами товару. Багато працюють одразу з продавцями декількох країн: Америка, Китай, Корея, Англія, Німеччина та ін. Так що можна оформити замовлення декількох товарів не тільки у різних постачальників, але і різних країн, а доставить вам його один посередник.

Часто на сайтах організаторів є списки товарів, які в цей час планують замовити за оптовою ціною. Ви можете просто приєднатися до цього списку або запропонувати свій товар для організації викупу. Також у організаторів іноді залишаються речі з попередніх закупок, які вони із задоволенням продадуть, а час очікування доставки значно зменшиться.

Деякі компанії пропонують максимально комфортні умови замовлення навіть першим покупцям:

  • можливість післяплати;
  • об'єднання декількох посилок в одну для швидкої пересилки у вашій країні;
  • вільний вибір національної служби доставки;
  • різні бонусні програми.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.