Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Популярні посередники для покупок в США

ТОП посередників для покупки у США

Покупка на eBay чи Amazon вже не є дивовижною, а придбання речей в Америці – не показник високого рівня, а метод покупки оригінальних речей за доступною ціною. Незнання мови, проблеми з оформленням покупки і доставкою її через океан – це труднощі, з якими рано чи пізно ви можете зіштовхнутися. У кожній із цих ситуацій рішенням стане мейлфорвардер.

Хто такий мейлфорвардер

Щоб доставити товар у європейську країну з Америки потрібно спочатку оформити замовлення за американською адресою. Створювати таку абонентську скриньку для покупок – задача мейлфорвардера. Крім цього він може надати вам наступні послуги:

·         підбір магазинів з потрібними товарами і знижками;

·         оформлення замовлення;

·         подолання мовного бар'єру;

·         зберігання товару потрібний вам період;

·         пересилка покупки у вашу країну;

·         допомога з поверненням товару.

Працюють посередники за відсоток, який залежить від вашої покупки і магазина, де її було здійснено. У середньому комісія складає 10 %. До вашої уваги 5 найпопулярніших сайтів-посередників для покупок у США.

Shipito

Робимо вигідні покупки з надійними посередниками

Найнадійніший, тому що найдосвідченіший посередник при купівлі у США. Будучи у свій час монополістом, мейлфорвардер встановлював свої ціни на доставку і зараз залишається найдорожчим за вартістю доставки. Але налагоджені шляхи відправки дозволяють доставити вам товар протягом 10 днів. Інтерфейс сайту англійською, але дуже простою, що розібратися можна було навіть зі шкільними знаннями мови. При реєстрації необхідно відправити скани документів і вибрати пакет послуг, якщо планується багато відправлень.

Сайт: http://www.shipito.com/

Тorgstar

Цей сайт працює виключно для країн колишнього СНД, допомагаючи їхнім мешканцям здіснювати вигідні покупки за кордоном. Їхній сайт також повністю російськомовний, на якому повністю розписані послуги, які вони надають. До речі, реєстрація тут необов'язкова, достатньо оформити замовлення зі своїм іменем і адресою й оплатити товар і послуги посередника.

Сайт: http://torgstar.com

Мeest

Meest

Транспортна компанія, яка в минулому займалася виключно великими перевезеннями через океан, сьогодні допомагає отримати посилки з Америки навіть шоперам-початківцям. Багаторічний досвід у транспортній сфері помістили компанію в наш рейтинг мейлфорвардерів.

Сайт: http://www.meest.us

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.