Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

ТОП-10 незвичайних товарів з Aliexpress

Лист із чарівної школи

Практично кожен школяр, який читав історію про Гаррі Поттера, мріяв потрапити за одну парту з чарівником. Але омріяний лист із Хогвартсу так і не приходив. Проте через десять років, його може бути адресовано саме вам! Але тільки не зі Школи магії і чарів, а з Китаю…

Палка для селфі + ложка

палиця селфі

Палкою для селфі вже нікого не здивуєш. Вона стала зручним ґаджетом в нашому житті: допомагає зробити якісніше фото для відправки вашим знайомим. Новинка у цій сфері – палка для селфі з ложкою на кінці. Так зручніше робити фотографії під час їжі, на думку китайців і Aliexpress.

Fidget Cube

Fidget Cube чи кубик-антистрес – незвичайна, але досить цікава новинка. Актуальною вона буде людям, які під час емоційної напруги клацають ручкою, перемикають бездумно канали чи барабанять пальцями по столу. Кажуть, дійсно допомагає зосередитися!

Свисти і худни

Новий спосіб худнення йде з Китаю у вигляді свистка. З його допомогою ви зможете дихати діафрагмою чи спалювати більше жирів. Ну, чи ваш рот буде просто зайнятий свистом і менше їжі у нього потрапить. 

Чорний блокнот

Чорний блокнот

Жовтий, голубий чи червоний папір для друку – це не дивно. А ось блокнот із чорними сторінками – річ вже не стандартна. Якщо хочете похвалитися перед однокурсниками чи колегами незвичним блокнотом, замовте на Aliexpress одразу і білі олівці, якими можна писати на цих темних сторінках.

Лев'яча грива

Ще один неординарний товар на Aliexpress – лев'яча грива. Тільки призначена вона не для дитячих свят і не для маскараду, а для собаки. Хочете вигуляти містом лева? Придбайте гриву для собак.

Чашка майбутнього

Скільки разів бувало так, що у дорозі чи у відрядженні у вас не виявлялося чайної ложки, щоб перемішати цукор? Тепер це у минулому! З новою чашкою із вбудованим змішувачем вам зовсім не доведеться турбувати себе приготуванням напою. Потрібно просто засипати у кружку всі інгредієнти і додати окропу, розмішає все до утворення напою чашка самостійно.

Замок на пляшку

Кодовий замок, який одягається на горлечко пляшки, придумали теж китайці. Він ще не дійшов до наших прилавків, але незабаром може стати справжнім бестселером серед родин, чиї члени мають розбіжності з приводу алкоголю.

Фігурка по фото

Відправивши продавцю на Aliexpress своє фото, ви отримуєте фігурку – точну вашу копію. Дуже приємна і корисна послуга!

Закладинка – ліхтарик

І ще один практичний ґаджет – закладинка-ліхтарик. Із таким пристроєм ви не заважатимете своїм сусідам у кімнаті, засиджуючись допізна над захопливою книгою, і зір ваш буде збережено.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.