Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Вигідні покупки за кордоном за допомогою Інтернет-посередників

Як зробити покупку в Америці через посередника

Відомий період розпродажів за кордоном, особливо остання п'ятниця листопада, викликає зацікавлення знижками у нашого населення у тому числі. Кожній другій жінці країни хочеться отримати річ із бірочкою від відомого виробника ще і за смішною ціною, яку пропонують магазини на тижні розпродажів. Але не завжди просто отримати бажану річ – доставка з-за кордону (особливо з-за океану) досить проблематична. І все ж світ не без добрих людей! Саме тому є такі компанії, які із задоволенням допоможуть вам бажану річ придбати в США, Китаї чи Європі.

Коли звертатися до посередників

Переважна більшість магазинів Америки, понад 90 %, організовують доставку виключно у межах своєї країни. Тільки решта 5-7 % можуть продати вам товар, а ви отримаєте його національною службою доставки. Щоб одягнути бажану сукню, треба звернутися до посередницьких фірм, які на раз-два перешлють вам покупку. Коли ще можна вдатися до послуг посередників при купівлі за кордоном:

  • якщо умови покупки припускають придбання декількох товарів, посередники допоможуть зі спільною покупкою;
  • якщо вам потрібно отримувати декілька товарів із різних магазинів однією посилкою, посередники допоможуть вам зекономити на доставці;
  • якщо ви не знаєте, як оплатити чи навіть зробити замовлення на потрібному сайті – зверніться до посередників!

Схема роботи інтернет-посередника

: Отримайте свою віртуальну адресу в іншій країні для вигідних покупок!

Звернутися за допомогою можна до національного або міжнародного посередника. Відмінність їхньої роботи в радіусі наданих послуг і цінах на них. Що відоміший сайт, то надійніше і швидше ви отримаєте свою покупку, але за оперативну роботу потрібно буде заплатити. Одна з «фішок» надійних сайтів – це страхування товарів. Ціна послуги до 3 % від вартості покупки, але у випадку не отримання її чи псування під час доставки, вам компенсуються всі витрати на цей товар.

Алгоритм вашої співпраці з Інтернет-посередником під час придбання на закордонному сайті:

  • ви проходите реєстрацію на сайті посередника, під час якої вам присвоюється адреса на території необхідної країни. Саме цю адресу потрібно вказувати при оформленні покупки;
  • оформленння покупок у магазині за звичною схемою через «Корзину» і оплата товару;
  • отримання посередником посилки за присвоєною вам адресою;
  • сортування і відправка будь-якою кур'єрською службою вам товару працівниками посередницької фірми;
  • прибуття товару в офіс посередницької фірми у вашій країні і відправка його менеджерами за вашою домашньою адресою.

Ціна закордонної покупки

Ціна покупки

Інтерес покупки на закордонному розпродажі – вигідна ціна на брендовий товар, а іноді і можливість отримати екзклюзивну модель на своєму континенті. Вартість послуги посередника складає 1/10 від вартості товару. До отриманої суми потрібно ще додати вартість міжнародної доставки і доставки вашим містом, розмір можливої страховки і оплату за зберігання на складі.

Навіть враховуючи всі перераховані складові, купівля товару через посередників, за словами досвідчених шоперів, залишається вигідною, у порівнянні з цінами на ту ж річ у національних магазинах.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.