Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка з України в Англію

Доставка з України в Англію: не більше 3 робочих днів!

доставка з України в Англію

На ринку міжнародних вантажоперевезень особливе місце займають доставки з України в Англію. Мова йде про пересилку, передусім, малогабаритних посилок, приватних бандеролей, листів, документації та іншого.

Розвиток соціально-економічних взаємин між країнами сприяють розширенню і модернізації логістики. І якщо звичайна доставка вантажів з України у Великобританію здійснюються автомобільним, залізничним і мультимодальним транспортом, експрес-перевезення орієнтоване суто на авіа.

Для тих, хто бажає доставити посилку в Західноєвропейську країну максимально швидко і з дотриманням всіх норм цивілізованого транспортування, буде актуальною наша послуга.

Доставка товарів з України літаком відмінно зарекомендовала себе в галузі міждународної експрес-пошти. Це оперативний і найнадійніший спосіб перевезення особистих документів, бізнес-контрактів, кореспонденції й інших конфіденційних посилок із доставкою особисто в руки.  

 

Відправити посилку в Англію з України вже сьогодні

 

Серед багатьох компаній, які займаються міждународною логістикою, важливо знайти найвідповідальнішу. Ми займаємося швидкою доставкою будь-яких посилок в Англію з України і назад, гарантуючи високу якість наданих послуг.

Ми знаємо, наскільки важливим є для відправника і отримувача зміст упаковки, а тому забезпечимо збереження вантажу на всіх етапах вантажоперевезення.

Ми гарантуємо мінімальні роки транспортування – не більше 3 робочих днів. Наші фахівці прорахують вартість доставки, орієтуючись на параметри вантажу, а також підкажуть, як ефективно зекономити на пересилці.

До пакету наших послуг також входять:

  • повний інформаційний супровід;
  • доставка «під ключ»;
  • консолідація;
  • перепакування;
  • імпортно-експортне митне оформлення.

Дізнайтеся у нашого представника, що допускається до доставки з України в Англію, а на які вантажі необхідні додаткові документи.

Оформляемо доставку товарів з України онлайн

Наш сервіс відрізняється надійністю. Професійність працівників і партнерські взаємини з нашими клієнтами відповідають високій вимозі євростандартів, а тому серед наших замовників – немало представників бізнес-структур, які займаються міжнародною економічною діяльністью в ЄС.

Оформлення послуги починається із заповнення заявки на сайті. Це стандартна форма, яка стане основою і для калькуляції вартості пересилки.

Вся відповідальність за перевезення і рішення організаційних питань покладається на нас. Вкажіть, за якою адресою в Україні забрати посилку і де, кому її вручити в Англії.

Для деталізації будь-якої інформації, сконтактуйте із представником Fast Delivery. Ми будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.