Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Доставка з України у Польщу

Швидка доставка з України в Польщу: лояльні розцінки від Fast Delivery

 надіслати посилку до Польщі з України

Кількість співвітчизнків, які знаходяться у Польщі на роботі чи на навчанні, постійно збільшується – цьому сприяє зручне географічне розташування двох країн і вигідна соціально-економічна політика. Після введення безвізового режиму, понад 90 % легально влаштованих іноземних працівників – вихідці з України. А тому для багатьох із нас вже стала буденною необхідність відправити посилку в Польщу з України.

Статистика вантажоперевезень Україна-Польща на міжнародному ринку доставок постійно збільшується, що пов'язано і з вдосконаленням сегментної інфраструктури.

Традиційна логістика передбачає залучення залізничного, автомобільного і мультимодального транспорту. Експрес-доставка – це комфортне перевезення посилки літаком, що істотно зменшує терміни транспортування і гарантує повну безпеку логістики.

Доставку посилки з України в Польщу за адресою отримувача готові зробити фахівці нашої компанії, які мають багаторічний досвід роботи у цій сфері.

Ми використовуємо лише довзволені законодавчою базою алгоритми вантажоперевезень, гарантуючи європейський рівень обслуговування кожному нашому клієнту.

Зателефонуйте чи напишіть нам, якщо вас цікавить термінова доставка вантажу з України в Польщу і назад. Ми перевеземо лист, посилку чи бандероль за 1-2 дні!

 

Посилки в Польщу з України: багаторічний досвід доставки!

 

Вантажоперевезення з України в Польщу передбачають транспортування продуктів харчування, промислових виробів, комплектуючих, товарних зразків та інших позицій, не заборонених для пересилки. Якщо вам необхідно відправити особисті речі, малогабаритний чи коштовний вантаж, бандероль, документи, кореспонденцію – краще скористатися експрес-доставкою з рук в руки.

Ви вказуєте у заявці, де забрати посилку, кому і за якою адресою у Польщі її вручити. Всю організацію перевезення ми беремо на себе, включаючи оформлення митних документів.

Послуга актуальна як для приватних осіб, так і для організацій. Ми гарантуємо дотримання обумовлених термінів доставки, а також збереження всіх якостей і властивостей змісту упаковки.

Серед наших переваг: знання всіх тонкощів алгоритму міжнародної доставки, а також лояльні розцінки. Щоб дізнатися вартість перевезення посилки з України в Польщу, необхідно уточнити її параметри. Зателефонуйте чи зв'яжіться з нами онлайн – вашу заявку буде оброблено за декілька хвилин!

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.