Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

 • Ми працюємо!   +380931089644
 • sales@fastdelivery.com.ua

Консолідація вантажів

Консолідація вантажів: що це таке, основні нюанси

Консолідація вантажів: що це таке, основні нюанси

Консолідація вантажів ─ процес накопичення, розподілення, сортування і формування партій із товарно-матеріальних цінностей, які надійшли на склад компаній-вантажоперевізників. Мета консолідації – відправка партії товарів у складі визначеної вантажної одиниці. Від того, наскільки грамотно і оперативно відбувається консолідація посилок, залежить оперативність відвантаження, збереження цінностей, вартість кінцевої послуги. Як правило, транспортовані вантажі належать різним відправникам і призначені для різних отримувачів.

Процес консолідації

 Консолідація посилок

Процес консолідації складається з декількох етапів:

 • отримання товарів від клієнта (відповідальний представник забирає вантаж у замовника);
 • приймання і обробка вантажу (перевірка документації до кожної товарної одиниці);
 • оцінка фактичного стану вантажу (при виявленні дефектів проставляються відповідні позначки);
 • відправка вантажу на відповідальне зберігання.

Наявність сучасного складського обладнання відіграє велику роль в організації консолідованих вантажоперевезень. Нові склади оснащуються інноваційною спецтехнікой для вантажно-розвантажувальних операцій, точними вагами, спеціалізованим транспортом. Що вищою є технічна оснащеність комплексу, то менше ризиків псуванню товару і вищою є швидкість формування партій. Великі транспортні компанії відкривають склади консолідації у різних великих містах, створюючи складську мережу і розширюючи сферу свого представництва.

 

Відповідальне зберігання

 

Перед відправкою збірних вантажів зі складів консолідації, посилки розташовуються у спеціальних приміщеннях. При виборі режима зберігання (температура, вологість, наявність вібрацій, резонансних шумів тощо) враховується специфіка товарів. Склад відповідає за збереження матеріальних цінностей, які були за всіма правилами прийняті від клієнта.

 

Вантаж вважається прийнятим на відповідальне зберігання після того, як спеціалісти складу консолідації вантажів і представники транспортної компанії підпишуть акт прийому-передачі. При тривалому знаходженні на складі стан матеріальних цінностей періодично перевіряється (стосовно кожного типу товарів встановлена окрема періодичність перевірки).

 

Упаковка і тарування

 консолідація вантажів

Правильна упаковка вантажу є додатковим захистом від можливого псування в дорозі. У залежності від типу товарів, вибираються відповідні матеріали:

 • стрейч-плівка;
 • пакети, сейф-пакети;
 • повітряно-бульбашкова плівка;
 • пластикова обрешітка;
 • картонна коробка;
 • палетний борт.

Тарування – складська операція звизначення точної ваги посилок і її габаритів. На основі цієї операції розраховується вартість доставки вантажу.

Сортування – найважливіший етап консолідації вантажів, коли формуються партії на відправку. Якщо на склад надійшло багато товарів однієї категорії (наприклад, електронна техніка), то доцільно заповнити контейнер однорідними цінностями. Продукти харчування не можна поєднувати з предметами побутової хімії, добривами, фарбами й іншими товарами, які можуть негативно вплинути на якість продукції. Вантаж також сортують за напрямком доставки, за вартісною оцінкою, за габаритами.

 

Поняття збірного вантажу

 

Консолідований (збірний) вантаж повинен відповідати декільком умовам:

 • вага товарно-матеріальних цінностей менша максимально допустимої ваги, дозволеного для перевезення у контейнері (кузові чи іншій вантажній одиниці);
 • об'єм, який займає вантаж, менший максимальних показників, визначених законодавством стосовно перевезень у вантажній одиниці;
 • вантаж транспортується разом із іншими посилками в одному транспорті.

Якщо посилка відповідає вимогам перевезення у складі консолідованої партії, але при цьому вантаж знаходиться у контейнері один, то він вважається одиничним і повністю оплачується одним отримувачем.

 

Консолідація вантажів – ефективний спосіб економії засобів на перевезеннях товарів. Вартість послуги розподіляється між замовниками пропорційно об'єму посилок. Надійність і безпека доставки обумовлена високою автоматизацією складських комплексів – інформація про кожну одиницю товару зберігається в електронній базі. Склади укомплектовані новою спецтехнікою, що дозволяє у прискореному режимі приймати, зважувати, сортувати, упаковувати, маркувати вантажі різного призначення.

 

Вигода від консолідованих перевезень забезпечується у тому випадку, якщо відповідальним виконавцем є надійна компанія, яка контролює діятельність складських комплексів і транспортних підприємтв. Компанія Fast Delivery забезпечує надійне зберігання вантажу на складах консолідації перед відправкою авіаційним транспортом в Україну і з України. Швидка обробка вантажу і доставка повітрям дозволяє скоротити час транспортування з віддалених країн до двох-трьох днів. Це зручно, швидко, недорого. Щоб уточнити деталі відправки вантажу – зателефонуйте за контактним телефоном чи напишіть повідомлення менеджеру на сайті компанії. З вами зв'яжуться протягом декількох хвилин.

 

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.