Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Консолідація вантажів: вимоги і правила доставки

Консолідація товарів: правила перевезення

Консолідація грузів – це відмінний спосіб зробити доставку товару вигідною і швидкою для замовників і перевізників. Частіше за все її застосовують при перевезенні вантажів між країнами, коли немає сенсу відправляти цілий контейнер задля однієї невеликої коробки. Тоді підбирають декілька таких упаковок, які їдуть в одному напрямку, і ділять вартість відправки між всіми відправниками (чи отримувачами).

Є категорія товарів, які варто пересилати окремо, наприклад, цінні предмети чи твори мистецтва. Ніхто не застрахований від псування та підміни товару, особливо, якщо вантаж буде проходити через декілька митних перевірок, а правила перевезення у кожній країні індивідуальні.

Невідомим залишається і термін перевезення вантажів у цьому випадку: спочатку збирається необхідна кількість товару, потім він весь повинен пройти митницю, якщо затримується перевірка однієї коробки, контейнер без неї не відправиться. Термін доставки у цьому випадку не обговорюється у договорі.

В іншому консолідація вантажів – дуже зручна, а іногді і просто необхідна процедура, яка має свої правила і вимоги.

Умови, які повинна виконувати логістична компанія

Ще один спосіб економити на доставці

Не кожна транспортна компанія отримує право на перевезення консолідованих товарів і вантажів. У самому процесі є прості на перший погляд особливості, які висувають певні вимоги до оснащення фірми.

По-перше, у фірми повинен бути склад. Консолідація вантажів – не одноденний процес. Іноді збирати необхідну кількість товарів доводиться кілька днів, а вже відвантажений вантаж повинен у цей час десь зберігатися. Причому, склад має бути оснащено всіма мірами безпеки, адже після передачі вантажу відправником транспортної компанії остання повністю несе відповідальність за коробку.

По-друге, постійна можливість відвантаження товару в будь-який час. Кожен раз об'єднувати можуть різні товари, відрізнятися вони можуть  розмірами і терміном придатності. У будь-якому разі у компанії має бути особисте технічне обладнання.

І останнє, суворий облік всіх вантажів. Його можна вести у спеціальнихх програмах, нумерувати стелажі на складі тощо. Але систему обліку товару потрібно чітко продумати для запобігання помилок.

Вимоги до вантажу для здійснення консолідації

Вимоги до вантажу

Не кожен вантаж можна об'єднати під час доставки з іншими. Щоб консолідація була вигідною і замовнику, і транспортній компанії, зміст коробок одного контейнера має відповідати декільком умовам:

  1. Товар, що пересилається, має бути неважким і порівняно малого об'єму.
  2. Умови зберігання, термін придатності і правила транспортування повинні співпадати, хоча б приблизно.
  3. Напрямок всіх вантажів повинен бути однаковим. Відмінною може бути лише кінцева адреса одного населеного пункту.

Тільки за дотримання всіх перерахованих правил компанією і замовником консолідація вантажів стане можливою, і вантаж вдало доставлять від відправника отримувачу.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.