Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Як оплатити покупку в іншій країні через Інтернет

Як сплатити покупку за кордоном

Оплата інтернет-покупки за кордоном мало чим відрізняється від розрахунку в національному інтернет-магазині. Але, не дивлячись на стерті Всесвітньою мережею кордони між країнами, є деякі нюанси, об які вітчизняний покупець може спіткнутися. Декілька способів оплати закордонного товару і тонкощі кожного зобов'язаний знати кожен онлайн-шопер.

Платіж банківською картою

За спостереженням національних інтернет-магазинів, українцям комфортніше розраховуватися готівковами засобами, при отриманні товару або перед його відправкою. При роботі із закордонними продавцями цей варіант оплати не розглядається, тому наступне, що приходить у голову – платіжна картка.

Міжнародні банківські карти Visa, Maestro, Mastercard приймаються до обслуговування не тільки у країні, де їх випустили, а і по всьому світу. Тому скористатися ними можна при оплаті онлайн-покупки за кордоном, як кредитною, так і дебетовою.

Вибираємо спосіб оплати американської покупки

Використовуючи картку початкового рівня (Maestro, Visa Electron) обов'язково потрібно вводити повний номер картки і перевірочний код, після цього банк пропускає операцію. Але не всі сайти приймають оплату з цих карток. А ось картки середнього рівня і вище «платоспроможності» завжди. До них належать:

  • Classik;
  • Standart;
  • Gold;
  • Platinum.

Важливо! Під час онлайн-шопінгу вам ніколи не треба вводити свій ПІН-код. Якщо сайт чи рухоме вікно вимагає  ввести персональні дані і ПІН-код вашої карти, ви наштовхнулися на шахраїв!

Віртуальна карта

Сьогодні численні банки пропонують оформити віртуальну картку, призначену для оплати інтернет-покупок. Відмінність її від звичної картки в тому, що розрахуватися у звичайному магазині чи зняти з неї готівкові гроші у банкоматі неможливо. Віртуальні картки створено, щоб обезпечити покупця від шахраїв у мережі.

Оформити віртуальну картку можна у відділенні банку чи через персональний кабінет на офіційному сайті. Бувають одноразові картки і картки для постійних онлайн розрахунків, незалежно від цього вони називаються:

  • Internet;
  • Virtuon;
  • Virtual.

Важливо! Поповнюйте картку безпосередньо перед плановою покупкою на суму, яку передбачається витратити. Так ви ще раз убезпечите себе від шахраїв.

За допомогою міжнародних платіжних систем

Платіжні системи

Найпопулярніша у нашій країні система платежів – PayPal. Такі платежі зручні і відбуваються практично одразу. Але при оплаті закордонних товарів цим способом транзакції іноді блокуються. Таке може статися, коли продавець обмежив покупку для клієнтів з не американським номером картки чи поштовою адресою. Іноді допомагає введення американської адреси для доставки, але, на жаль, спрацьовує це не завжди.

Складнощі з оплатою виникають частіше у маленьких закордонних магазинах. А ось великі інтернет-майданчики типу Amazon легко приймають плату з карток українських покупців.

Важливо! Перед оформленням покупки ознайомтеся з умовами оплати у конкретного продавця.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.