Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

5 причин купувати товари за кордоном

Чому краще купувати речі за кордоном

Потреби покупця не завжди можна задовільнити в межах його країни. А коли межі для купівлі в інших країнах розмиті чи навіть зовсім стерті, і поготів. Володіти товаром, якого немає у сусідів, мати якісні речі і придбати їх за доступною ціною. Все це стає можливим, якщо здійснювати покупки в інших країнах. Ось п'ять основних причин, чому купувати речі, техніку, побутову хімію й інші товари вигідніше за кордоном.

Приємна ціна

Здійснюйте лише вигідні покупки!

Основна причина, чому все більша кількість людей отоварюється за кордоном – дійсно низька ціна. Тому є декілька причин:

  • виробник, випускаючи товар на експорт, для кожної країни робить різну націнку, в залежності від купівельної спроможності, менталітету й інших показників країни. Ця різниця може досягати 35 %. А ось на офіційному сайті ціна буде мінімальною;
  • при пересилці в іншу країну, якщо покупку здійснено на сайті виробника, продавець не нараховує податок на додану вартість (VAT). Це значна економія, вона практично дорівнює вартості пересилки через океан;
  • можливість використання промокодів для отримання додаткової знижки на покупку.

Бренд

Купуючи товар безпосередньо у виробника, ви захищаєте себе від підробки. Брендова річ відрізняється високою якістю, адже від цього залежить репутація імені магазину. Навіть у фірмових магазинах національного ринку є вірогідність придбати підробку. Якщо ви здійснили покупку в Європі чи США, то перед вами дійсно фірмова річ.

Якість

Висока якість товарів, що купуються, – запорука приємного користування у подальшому. Якісний товар має ідеальний зовнішній вигляд, бесперебійно виконує свої функції і служить роками. Навіть товар національного виробника високої якості, може коштувати дорожче, ніж придбаний за кордоном.

Завжди в тренді

Міста – Мілан, Дубаї, Н'ю-Йорк, Париж – диктують моду всьому світу. До міст нашої країни швидше за все ця мода доходить на сторінках Інтернету. А ось наповнюваність магазинів модними речами може статися навіть у наступному сезоні. Саме тому, щоб бути у тренді, модниці купують речі у містах, у яких зароджується модна лінія. Якщо полетіти у Мілан немає можливості, то придбати можна в онлайн-магазині.

Розпродажі: сезонні, святкові, традиційні

Розпродажі

Знижки і розпродажі – це цілком нормальне явище для брендових магазинів. Дійсно, знижки можуть досягати максимальних показників. Різниця зі знижками у рідній країні в тому, що національні магазини зробили мінімум 100 % націнки на товар і навіть при 90 % знижці ви придбаєте його за ціною закупки. Брендові магазини роблять знижку на початкову ціну, дозволяючи купити оригінальну річ за «смішну» ціну.

Постійно здійснюючи покупки за кордоном, ви зрозумієте, як відрізнити справжній бренд від підробки. Так, наприклад, деякі провідні торгові марки, ніколи не влаштовують розпродажів. До них належать «Louis Vuitton», «Chanel», «Bulgari». Максимум, на що може розраховувати покупець – одноразова знижка лояльному клієнту.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.