Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

3 способи продажу товару з-за кордону

Дропшипінг

Якщо початкові вкладення у вас не такі вже і великі і замовленого товару не вистачить, щоб заповнити прилавок невеликого магазину, то дропшипінг — це кращий варіант. У цьому випадку ваша роль — посередника, за якої зведено до мінімуму всі ризики, у тому числі і «прогорання».

Плюси такого методу зайнятості:

  • вам не потрібно мати власний склад;
  • немає необхідності в точці продажу;
  • ви в будь-якому випадку отримаєте відсоток від замовленого товару;
  • невеликі початкові вкладення.

Якщо ви володієте вийнятковою здатністю знаходити постачальників за кордоном і знаєте, кому можна перенаправити товар у себе в країні, чи готові переглянути мильйон пропозицій, щоб звести двох продавців разом, то дропшипінг саме для вас.

Онлайн продажі

Будуємо вигідний бізнес на закордонних товарах!

Продажі в Інтернеті сьогодні є дуже популярними і зручними для обох сторін угоди. Вести такий бізнес можна з дому в будь-які з 24 годин доби, наявність швидкісного Інтернету, комп'ютера і посидючість — ось головні інструменти вашого успіху.

Тут є також декілька варіантів продажу, які можна використовувати окремо або в сукупності для досягнення найкращого результату. Перший і найпоширеніший — продаж через соціальні мережі. Створення групи, залучення до неї зацікавлених особистостей, розповсюдження інформації про товари та новинки, прийом і відправка замовлень, створення конкурсів і розіграшів — ось чим вам доведеться займатися, щоб бізнес був успішним.

Для унікального чи дуже популярного товару створюють лендингові сторінки. Це «міні-сайт», не наділений великою кількістю функцій і розділів, а покликаний лише продавати певний товар. Створення лендингу коштує значно дешевше, ніж повноцінний сайт, а користі від нього може бути більше. Головне — правильно вибрати товар, який буде просуватися таким чином.

Створити ж окремий інтернет-магазин можна на базі існуючих торгових майданчиків або звернутися до спеціальних фірм зі створення сайтів.

Офлайн продажі

Офлайн продажі

Ящо у вас вже є торгова точка чи є можливість її відкрити, то такий вид продажу товару з-за кордону для вас. Необхідність дозволяючих документів залежить від товару, який ви вибрали на реалізацію і специфіки вашої цільової аудиторії.

Додаткові витрати, з якими ви можете зіштовхнутися у цьому випадку:

  • оренда торгових майданчиків і складу;
  • витрати на оформлення приватного підприємництва;
  • оплата заробітної платні реалізатору;
  • рекламні послуги торгової точки.

Якщо ви вже вирішили зайнятися своєю справою, не економте на розкрутці і просуванню фірми — забезпечте їй якісну рекламу, гарні фото і їхній опис на сайтах, підтримуйте зв'язок із клієнтами для лояльних відгуків.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.