Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Що таке митне очищення і як його пережити

Як пройти митне очищення імпорту

Ввезення і вивезення будь-якого товару через кордон країни обов'язково повинні контролюватися державою. З цією метою весь вантаж, який проходить через митницю, супроводжується пильним контролем. Тілько так можна грамотно вести облік товарообігу в країні, зовнішньоекономічну діяльність і наповнювати скарбницю. Один із кроків такого контролю – митне очищення вантажу.

Більш знайоме позначення митного очищення імпорту – «розтаможка». Під час цієї процедури жорсткі вимоги до товару висуває сторона, яка приймає вантаж. Це обумовлено конкуренцією на внутрішньому ринку країни і підтримкою власного виробника.

Які документи необхідні для «разтаможки» вантажу

Пройти «розмитнення» без втрати товару та часу!

Є загальні документи, які потрібні у будь-якому випадку, але повний пакет необхідних паперів буде залежати від вантажу, який ввозиться. Отож, у будь-якому випадку потрібно оформити:

  • документи на здійснення ЗЕД;
  • документ на право власності товаром, інформація про його походження і сплачену вартість;
  • документи про оплату митних послуг, мит, ПДВ, акцизних і термінальних зборів, складу тимчасового зберігання;
  • документи, які дозволяють ввезення деяких груп товарів.

Потім потрібно задекларувати весь товар, що ввозиться, для цього теж потрібні певні документи: вантажна митна декларація, декларація митної вартості і коригування митної вартості.

Весь пакет документів передається в митну службу, товар піддається огляду. Якщо все зроблено правильно, і товар не викликав спірних питань, то вантаж можна забирати і продовжувати свій шлях.

Як полегшити собі проходження митного очищення

Розмитнення

Насправді "розтаможка" – процедура нервова і витратна за часом. Хоча б трохи скоротити терміни допоможе попередня підготовка документів, оплата відповідних рахунків і внесення товару в декларацію.

Не маленьку роль на кордоні відіграє і країна, з якої ви ввозите товар. Найпростіше розмитнити вантаж із Польщі, США і Німеччини. Якщо ви вибрали турецького постачальника, то будьте готові до труднощів із визначенням справжності сертифікатів якості. Найвитратніше за часом і силами ввезення товару з Китаю. Низька вартість товару, вказана в документах, завжди привертає увагу служб, які проводять перевірку.

Щоб максимально звільнити себе від процедури проходження митного очищення, звертайтеся до спеціалізованих компаній, які надають консультативні послуги, допомагають оформити всі необхідні документи на кожен товар і можуть навіть самостійно його доставити з іншої країни до воріт вашої компанії.

Сервіс «розтаможки» включено в процес доставки, якщо ви замовляєте посилки через Fast Delivery!

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.