Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Які вантажі не можна ввозити з-за кордону в Україну і чому

Що можна перевозити через кордон України

У кожній країні список дозволених для ввезення товарів і їхня кількість відрізняються, тому перед перетином українського кордону чи в очікуванні посилки з іншої країни, обов'язково ознайомтеся з обмеженнями митної служби.

Продукти харчування, алкоголь і тютюн

Продукти харчування

Привозити з собою в Україну можна лише продукти для особистого споживання, загальна сума яких повинна бути в межах 200 євро на одну людину. Ці продукти повинні мати сертифікат про відповідність. Також є додаткові обмеження:

  • товар в упаковці перевозиться у кількості не більше 1 шт. одного найменування або вагою до 2-х кг;
  • без упаковки — один неподільний продукт вагою, яка не перевищує 2-х кг.

Товари, які містять алкоголь чи тютюн, можна провозити тільки повнолітнім громадянам, у суворо обмеженій кількості на одну людину:

  • 10 пачок сигарет по 20 шт., чи 50 сигар, чи 250 г чистого тютюну. Якщо тютюнові вироби комбінуються, то їхня загальна вага повинна бути у межах 250 г;
  • напої, зміст спирту в яких перевищує 22 %, дозволені на ввезення не більше 1 літра;
  • вина можна провезти максимум 2 л, пива — 5 л.

Ліки

Лікарські засоби

Зазавичай із перевезенням особистої аптечки через кордон не виникає ніяких запитань. Кожен препарат можна брати з собою у кількості не більше 5-ти упаковок. Коли виникає необхідність перевищити вказаний ліміт, потрібно мати при собі рецепт лікаря з чітким розрахунком ліків на вказаний термін. Рецепт повинен бути виданий на конкретного пацієнта (пасажира) і належати до певних ліків.

Категорично заборонено перевозити наркотичні і психотропні препарати.

Інші товари

Дозволено ввозити товари тільки особистого користування, до списку яких входить мобільний телефон, 2 комп'ютери, 3 флеш-накопичувачі, 100 мл парфумів, предмети гардеробу зі слідами носіння тощо. Загальна вага ввезених в Україну товарів повинна бути в межах 50 кг, а їхня оцінена вартість — до 500 євро. Тільки ця кількість товарів не підлягає обов'язковому оподаткуванню і вважається «товаром для власних потреб». Із них подарунки і сувеніри повинні мати вартість до 300 євро.

Введено дані обмеження для запобігання нелегальної торгівлі на території України і оподаткуванню всіх товарів, які належать подальшому перепродажу.

Пам'ятайте, що товари, які перевищують ліміт чи не входять до списку дозволених, належать обов'язковому внесенню у декларацію і оподаткуванню. 

Детальніше про заборонені для ввезення товарів, якщо ви співпрацюєте з Fast Delivery.

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.