Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

 • Ми працюємо!   +380931089644
 • sales@fastdelivery.com.ua

Як правильно зробити ставки на міжнародному аукционі

Як робити вигідні ставки на аукціоні

Покупка товару за кордоном може бути ще вигіднішою, якщо здійснити її на інтернет-аукціоні. Чим цікава ця форма покупки: людина сама встановлює ціну, яку вона готова віддати за товар, покупку буде здійснено в певний час, звісно, це частка азарту, яка робить річ ще бажанішою.

Початок роботи з аукціоном

Встигни зробити онлайн ставку!

Перший крок до того, щоб робити ставки чи створювати свої лоти на будь-якому аукціоні – реєстрація. Під час цієї безкоштовної процедури потрібно заповнити мінімальну інформацію про себе, ознайомитися з правилами роботи аукціону і погодитися з ними.

Важливо! Створений нік має бути добре продуманим: легким, зрозумілим і не мати подвійного cенсу, адже ви знаходитеся на інтернет-аукціоні іншої країни.

Другий крок – реєстрація акаунту в PayPal. Більшість інтернет-аукціонів працюють саме з цією платіжною системою, решта способів оплати є додатковими.

Важливо! Впевніться, що рівень вашої картки дозволяє розраховуватися нею в Інтернеті, дізнатися цю інформацію можна у представника банку, який випустив картку.

Як визначити товар, що бере участь в аукціоні

Перед тим, як робити ставки, потрібно впевнитися, що торги на товар дійсно проходять. Відкриваємо опис товару і уважно вивчаємо фото і все, що написано навколо. Надпис праворуч «Buy it Now» каже про те, що придбати товар ви можете негайно, адже у торгах він не бере участі.

А ось приписка праворуч «Place bid» повідомляє про участь цього товару в аукціоні. Також важливою є наступна інформація:

 • Item conditionінформація про стан цього товару;
 • Time left – тривалість торгів;
 • Bid History – кількість ставок, зроблених до цього товару;
 • Сurrent Bid – поточна ціна товару відповідно до ставок;
 • Enter US $ХХХ or moreкрок цих торгів.

Робимо ставки правильно

Правильні ставки

Розберімося спочатку в принципі роботи аукціону:

 • є початкова ставка лоту;
 • встановлено певний крок підвищення ставки;
 • аукціон діє заданий час;
 • перемагає найбільша ставка.

Так, наприклад, на аукціон виставлено планшет за $10 на 2 години, крок при цьому $2. Зроблено ставку $17. Але ви можете дозволити собі його за $25 і робите еквівалентну пропозицію. Якщо хтось зробить ставку $30, перебивши вашу, і на цьому завершиться аукціон, то ви програєте, а людина забере планшет за $27. Але якщо не буде ставки дорожче, то вам він дістанеться за $19, оскільки попередня ціна була $17, а крок дорівнює $2.

Тому головне правило інтернет-аукціону – робити максимально можливу для вас ставку один раз наприкінці аукціону. Для цього є спеціальні програми-снайпери, які роблять ставку за 1-2 секунди до завершення торгів, збільшуючи ваші шанси на виграш у сотні разів. І пам'ятайте, програш в аукціоні не має на увазі втрату грошових засобів, які ви готові були заплатити за товар!

Коли покупку здійснено, вам необхідно вказати адресу, куди буде здійснено доставку. Пам'ятайте, що послуги перевізника оплачуються окремо!

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.