Виберіть свою мову

Міжнародна авіа доставка вантажів

  • Ми працюємо!   +380931089644
  • sales@fastdelivery.com.ua

Чотири параметри при виборі вашого розміру

Як вибрати розмір в Інтернет-магазині

Розповсюдженою причиною повернення товару при покупці в Інтернеті є розмір, що не підходить. Наче і на бірці вказано правильні цифри, а нове плаття виявляється завеликим. Так, вибрати розмір онлайн важче, ніж провести примірку в магазині, але досвідчені шопери долають і цю проблему, знаючи всього чотири параметри.

Об'єм грудей

Основний показник для дівчини при виборі одягу – об'єм грудей. Визначити його можна гнучким сантиметром за найвипуклішими частинами ліфу. Слідкуйте, щоб сантиметр не впивався надто у шкіру і не провисав, адже саме так у подальшому сяде на вас обраний виріб.

Орієнтуючися на об'єм грудей, купують майки, топи, водолазки, плаття, сарафани і верхній одяг. Для запобігання численних повернень магазини створюють свої розмірні сітки. Не менш важливим є опис товару, де вказано матеріал і модель. Синтетична нитка набагато еластичніша за бавовну і допускає відхилення декілька міліметрів для ідеальної посадки на фігурі.

Об'єм талії

Другий показник, орієнтуючись на який ви обираєте свій розмір у сітці магазину чи конкретного виробника. Є дуже важливим при покупці спідниць і джинсів із завищеною талією, суконь моделі «пісковий годинник» і верхнього одягу.

Об'єм стегон

Об'єм стегон також визначається за найвипуклішими точками. Знаючи свій розмір талії і стегон у сантиметрах, ви легко підберете собі джинси чи штани на любому сайті. Для покупки на закордонних сайтах переведіть заздалегідь ці параметри в дюйми, використовуючи будь-який конвектор на смартфоні.

Довжина стопи

Найскладніше вибрати взуття. Безліч параметрів впливає на зручність моделі:

  • ширина стопи;
  • довжина стопи;
  • підйом;
  • висота каблука;
  • форма носка;
  • наявність танкетки.

Довжина стопи визначає ваш розмір, але не всі виробники дотримуються єдиної розмірної сітки. Тому дуже часто до конкретної моделі прописано розміри за довжиною стопи, орієнтуючись на які ви не помилитеся з покупкою.

Як виміряти довжину стопи. Для визначення цього параметру потрібно обвести свою стопу олівцем на чистому листку. Робити це потрібно акуратно, щоб лінія не заходила «під пальці». Далі по чотирьох випуклих точках будується прямокутник, у якому велика сторона і буде довжиною стопи. Використвуйте цей показник для вибору босоніжок, черевиків і спортивного взуття.

Якщо планується покупка зимового взуття чи того, під яке буде одягатися шкарпетка, то обводити і знімати мірки потрібно зі стопи у шкарпетці. Також перед покупкою взуття, особливо брендового, не полінуйтеся знайти відгуки про цю модель. Цілком ймовірно, що хтось вже оцінив її відповідність зі стандартною розмірною сіткою і відмітив, наскільки вона «більшомірить» чи «маломірить».

Приклади таблиць для використання отриманих цифр для чоловічого та жіночого одягу

Чоловічі розміри

Жіночі розміри

Всього чотири мірки, знятих із вашої фігури за п'ять хвилин, дозволять купувати в закордонних інтернет-магазинах одяг і взуття правильного розміру. Щоб не тримати ці цифри у голові, запишіть їх у блокноті, який завжди під рукою. І хай ваш онлайн-шопінг завжди буде вигідним!

У зв'язку з воєнним станом в країні, термін доставки збільшився.
За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

Замовити зворотній зв'язок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зателефонуємо Вам якнайшвидше.